آرشیو اخبار
دانشجویان دانشگاه باختر ایلام با امضای طوماری اقدام سخیفانه ترامپ را در به رسمیت شناختن بیت المقدس بعنوان پایتخت رژیم جعلی اسراییل شدیدا محکوم کردند.
سارائی از اعزام 100نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به راهیان نور غرب خبر داد و گفت: در این سفرها دانشجویان با فرهنگ ناب ایثار و شهادت آشنا شده و با الگو گیری از شهدای دفاع حافظ دستآوردهای انقلاب خواهند بود.
مسئولان دولتی که در سال منتهی به انتخابات مخالف سرسخت حذف یارانه‌ ثروتمندان با وجود صراحت قانون بودند و سخنگوی دولت نیز آن را ظلم به مردم می‌دانستند اکنون خواهان حذف بیش از ۲۰ میلیون یارانه‌بگیر هستند.
در سایه غفلت مسئولین و محکوم نمودن دانشکده علوم قرآنی ایلام به انحلال، دانشجویان علوم قرآنی به همت و تلاش خودجشن فارغ التحصیلی ورودی های ۹۳را به بهترین شکل ممکن برگزار کردند .
این جوانان مهدوی برای نهمین هفته متوالی این طرح معنوی را با برپایی ایستگاه صلواتی در خوابگاه ها، دانشگاه ها و پارک های سطح شهر با یاد مولای غریبشان اجرا و دلهای منتظران را محیا کنند تا منجی عالم از پس پرده غیبت به در آید و ندای ان المهدی یوسف زهرا(س) در جهان طنین انداز شود.
مرادی گفت: به منظور تجلیل از دانشجویان بسیجی جهادگر همایش شکوه هجرت چهرشنبه22آذر ساعت20 در سالن ابن سینادانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار می شود.
سارائی گفت: بی تردید با این اقدام سخیف ترامپ نه تنها خواب شوم سردمداران آمریکایی و رژیم صهیونیستی تعبیر نخواهد شد، بلکه با نصرت تمام آزادیخواهان جهان و یکپارچگی امت اسلام با آزادی قدس شریف، خواب مزدوران و غاصبان فلسطین عزیز به کابوس وحشتناک خشم و انتقام مسلمانان تبدیل خواهد شد.
به همت مدیریت علمی ناحیه دانشجویی و فعالان قرارگاه شهید احمدی روشن نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در سالن فرزانگان دانشگاه ایلام برپاشد.
سردار حسینی گفت: آینده از آن شماست با جهد و کوشش، مباحثه و تقویت ایمان و اراده خود قله های دانش را فتح کنید گره های بزرگ مشکلات کشور با دستان با کفایت شما دانشجویان بازخواهد شد.
در اختتامیه جشنواره نخبگان بسیج دانشجویی ایلام، مخترعان، کارآفرینان، رتبه های برتر کنکور، ممتازین، فعالان قرارگاه شهید احمدی روشن و فعالان فرهنگی بسیج دانشجویی در دانشگاه ایلام تجلیل شدند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|