آرشیو اخبار
حجت الاسلام عباسی به همراه جمعی از مسئولین دانشگاه از پروژه در حال ساخت یک باب منزل مسکونی برای خانواده فقیر در روستای سراب ایوان که به همت نفر از جهادگران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد ایوان در سه بازه زمانی و به مدت 40 روز ساخته شد، بازدید به عمل آوردند.
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام مراسم عزای سیدالشهدا(ع)با سخنرانی حجت الاسلام علیحسنی و نوای مداح اهل بیت حاج مصطفی شریعتی فردا ساعت 10در نمازخانه الهادی دانشگاه پیام نور ایلام برگزار می شود.
طلاب و دانشجویان انقلابی شهرستان ایوان در محکومیت سخنان سخیفانه ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تجمعی اعتراضی برپا کردند.
سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان ایلام ضمن محکومیت شدید مواضع و سخنان دونالد ترامپ از همه ملت های آزاده جهان و مردم شریف ایران اسلامی می خواهد تا در مقابل این یاوه گویی ها مانند همیشه ساکت ننشینند و یک بار دیگر آمریکا را از اظهارات و اقدامات خود در عمل پشیمان کنند.
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان ایلام به نمایندگی از تمامی جامعه فرهنگی و دانشجویی کشور اعلام میدارد که مردم و نظام الهی جمهوری اسلامی تا آخرین نفس در کنار هم خواهند بود و در برابر هیچ ستمگری سر خم نخواهند کرد و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند: «کوچک‌ترین اشتباه و غلطی که از سوی آمریکا و سگ‌های نگهبان و مزدور در منطقه‌اش سر بزند، با پاسخی کوبنده مواجه خواهد شد . پاسخی که تمامی نظام های وابسته به تفکر باطل و منحوس غرب و آمریکا را از داخل فرو خواهد پاشید.»
حاصل برجام و بتن ریزی در صنعت هسته ای، جز بی حاصل بودن توافق با غرب و اروپا تقریبا هیچ بود و حالا است که آمریکا می خواهد با بیشتر معطل کردن اقتصاد کشور آن مشکلاتش را پیچیده تر و غیرقابل حل کند. حال این هوش و فراست جنابعالی را می طلبد که این دندان پوسیده را بکنید و توان دولت را صرف اقتصاد درونزا و برون نگر اقتصاد مقاومتی نمایید. که این تنها راه برون رفت از مشکلات است
در بخشی از این بیانیه آمده است؛متاسفانه یاوه گویی های اخیر ترامپ نشان از بی اعتبار شدن برجامی دارد که 4سال عمر نظام و سالها عمر دانش هسته ای ما به پای آن هدر شدبنابراین فارغ از هذیان های ترامپ باید تهدیدات دشمن را به موقعیت و فرصت تبدیل کنیم
شاکرمی با بیان اینکه عصبانیت امروز آمریکابخاطر صدورگفتمان انقلابی ما در منطقه است، گفت: از اولین روزهای انقلاب تا کنون امریکا دشمنی خود را به لحاظ گفتمان متفاوت و آرمان های بلند انقلاب در دستور کار قرار داده است چرا که این انقلاب ادبیات جدیدی را از ایستادگی و مقاومت به دنیا نشان داد
بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام در پی محکومیت سخنان وقیحانه رئیس جمهور آمریکا بیانیه اعتراضی صادر کرد.
حجت الاسلام همتی در پاسخ به ترامپ گفت: شما حقیرتر و کوچکتر از آنید که فرهنگ کهن و پیشینه ایران را درک کنید. تاریخ امریکا شما تقریبا شبیه خراسان شمالی و جنوبی است. شما روسیاه تر از انید که راه را ازچاه نشان دهید.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|