کد خبر:88069 تاریخ انتشار : 1396/8/29-11:4:21
برای نشاندن لبخند بر لبان رنجور کودکان زلزله زده ...
اقلام اهدایی زوج جهادگر دهلرانی به مردم زلزله زده سرپل ذهاب+تصاویر
عزیزی گفت:ما از مغازه پوشاک فروشی خود البسه گرم و لوازم بهداشتی برای مردم زلزله زده روستاهای سرپل ذهاب به ناحیه بسیج دانشجویی اهدا نمودیم تا لبخندی بر لبان رنجدیده کودکان این دیار بنشانیم و با آنان ابراز همدردی نماییم.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/88069
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام:: زلزله اخیر در غرب کشور و جان باختن و آسیب‌دیدن تعدادی از هموطنان‌مان موجبات ناراحتی تمام مردم کشور شد و نهادها، ارگان‌ها و افراد مختلف از همان ساعات اولیه حادثه به یاری زلزله‌زدگان در غرب کشور شتافتند.

در این میان دانشجویان بسیجی اتش به اختیار عمل کرده و همگام با سایر اقشار مردم با تمام توان شبانه روز به جمع آوری اقلام ضروری مرددمان زلزله زده همت گماردند.

در این میان یک زوج دانشجو جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دهلران از محل مغازه پوشاک فروشی خود لوازم بهداشتی و پوشاک و البسه گرم برای کودکان و مردم مناطق زلزله زده روستاهای سرپل ذهاب اهدا کردند.

عزیزی، مسئول واحد خواهران حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دهلران در گفتگو با خبرنگار ما گفت: کمک به مردمان زلزله زده وظیفه دینی هر مسلمان است هر چند این کمک ها ناچیز هم باشد نشان می دهد که هموطنم تنها نیستی.

وی افزود: ما از مغازه پوشاک فروشی خود البسه گرم و لوازم بهداشتی و خوراکی برای مردم زلزله زده روستاهای سرپل ذهاب به ناحیه بسیج دانشجویی اهدا نمودیم تا لبخندی بر لبان رنجدیده  کودکان این دیار بنشانیم و با آنان ابراز همدردی نماییم.

عزیزی گفت: ما با این کمک های ناچیز به هموطنان عزیزمان در استان کرمانشاه می گوییم که همدرد دل رنجورتان هستیم.

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: