کد خبر:87719 تاریخ انتشار : 1396/8/22-15:17:14
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه باختر ایلام؛
امداد جهادی دانشجویان بسیجی به خوابگاه دانشجویی درسایه بی توجهی مسئولین دانشگاه+تصاویر/روسای دانشگاه ها در شرایط اضطراری با همت جهادی مسائل را مدیریت کنند
شیری نیا ضمن ابراز گلگی از بی توجهی مسئولین دانشگاه باختر در پی زلزله دیشب در ایلام گفت:دانشجویان بسیجی به صورت خودجوش با همکاری هلال احمر در محوطه دانشگاه با برپایی 5چادر و تحویل پتو به دانشجویان به یاری خوابگاه دانشجویی این مرکز آموزشی شتافتند.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/87719
مهتاب شیری نیا، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه باختر ایلام در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در پی زلزله دیشب مسئولین دانشگاه تلفن های همراه خود را خاموش کرده و برای فرار از پاسخگویی و عدم رسیدگی به احوال دانشجویان خوابگاهی در دسترس نبودند.
 
وی با انتقاد از برخی رؤسای دانشگاه‌ها بیان کرد:در سایه غفلت مسئولین دانشگاه باختر ایلام دانشجویان جهادگر بسیج دانشجویی ایلام به صورت خودجوش با همکاری هلال احمر به کمک دانشجویان خوابگاهی آمدند و با برپایی 5 چادر در محوطه دانشگاه و در اختیار قرار دادن پتو به تعداد دانشجویان به یاری زلزله زدگان ایلام آمدند.
 
شیری نیا افزود: علاوه بر برپایی چادر و اسکان دانشجویان، سیستم‌های گرمایشی و امکاناتی که مورد نیاز دانشجویان بود، آماده شد و از لحاظ غذایی و امکانات رفاهی نیز پشتیبانی لازم صورت گرفت.
 
وی افزود: پس از اسکان دانشجویان در چادرها و آرام شدن اوضاع، ظهر امروز دکتر مروتی، رئیس دانشگاه باختر به خوابگاه ها سر زد و گفت برای هر گونه کمک به دانشجویان خوابگاهی آماده ایم.
 
این فعال دانشجویی ابراز امیدواری کرد: روسای دانشگاه ها در شرایط اضطراری اینچنینی به فکر شرایط دانشجویان در خوابگاه ها باشند و با همت جهادی این مسائل مدیریت نمایند.
 
شیری نیا در پایان گفت: امروز صبح با توجه به نا آرامی دانشجویان خابگاهی و با پیشنهاد بسیج دانشجویی، رئیس دانشگاه دستور داد تا پایان این هفته کلاس های دانشجویان کارشناسی با این شرط که غیبت شان موجه ثبت شود و در این شرایط در کنار خانواده هایشان باشند، تعطیل است.
 
 
انتهای پیام/ی
 
 
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: