کد خبر:88405 تاریخ انتشار : 1396/9/3-14:42:18
به مناسبت هفته بسیج و در جهت نشاط بخشی به محیط های دانشجویی برگزار می گردد؛
برگزاری جشنواره غذا ویژه خواهران در پردیس امام صادق(ع)ایلام+پوستر/ورودی شرکت در جشنواره 5هزار است که برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه ارسال می شود
احمدیان گفت:این برنامه مفرح به مناسبت هفته بسیج وبا هدف ایجاد نشاط در محیط های دانشجویی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه های ایلام در سالن همایشی پردیس امام صادق(ع)برگزار می شود و هزینه ورود به جشنواره بصورت نقدی برای کمک به مناطق زلزله زده کرمانشاه ارسال خواهد شد.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/88405
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام: حدیث احمدیان مسئول بسیج دانشجویی پردیس امام صادق(ع) استان ایلام در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری ضمن تبریک هفته بسیج گفت: به مناسبت هفته بسیج و ایجاد نشاط در محیط های خوابگاهی دانشجویی دانشجویان بسیجی این پردیس اقدام به برگزاری جشنواره غذای دانشجویی در محل سالن همایشی این مرکز آموزشی می نماید.

احمدیان افزود: این جشنواره با همکاری مدیریت فرهنگی ناحیه دانشجویی استان ویژه دانشجویان دختر خوابگاه های دانشجویی ایلام اجرا می شود و شرکت برای عموم آزاد است.

وی با بیان اینکه این جشنواره در جهت ایجاد شر و نشاط در بین دانشجویان خوابگاهی است، تصریح کرد: ورودی جشنواره برای بازدید کنندگان 5هزار تومن است که در پایان برنامه برای زلزله زدگان کرمانشاه ارسال می شود.

این فعال دانشجویی ابراز داشت: جشنواره در سه بخش پیش غذا، غذای اصلی و دسر برگزار می شود که درپایان داروی غذا ها به صورت رایگان بین بازدید کنندگان توزیع می شود.

احمدیان گفت: دانشجویان علاقه مند برای شرکت در مسابقه می توانند به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه هایشان مراجعه کنند به نفرات برتر در هر بخش گواهی معتبر و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی افزود: این برنامه مفرح که با استقبال پرشور دانشجویان خوابگاهی همراه است سه شنبه شب پس از نماز مغرب و عشا در محل پردیس امام صادق (ع) واقع در انتهای بلوار شهید صدوقی برگزار می گردد.


احمدیان-حدیث-(4).jpg


انتهای پیام/ی
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: