کد خبر:84652 تاریخ انتشار : 1396/7/19-15:37:51
در جلسه بسیج اساتید با امام جمعه ایوان مطرح شد؛
بسیج اساتید با تربیت نسلی شایسته از نظر علمی و دینی که آینده انقلاب را به دست خواهند گرفت، گام برمیدارد
صبح امروز مسئول سازمان بسیج اساتید ایلام و جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور ایوان با امام جمعه این شهرستان جلسه تعاملی تشکیل دادند.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/84652
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از ایلام، صبح امروز مسئول سازمان بسیج اساتید ایلام و جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور ایوان با امام جمعه این شهرستان جلسه تعاملی تشکیل دادند.
 
در این نشست ابتدا دکتر محمد ملکی، رییس بسیج اساتید استان ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین دکتر حیدری، امام جمعه شهرستان ایوان و همچنین تشریح ظرفیتهای موجود در سازمان بسیج اساتید استان ایلام، گزارشی از فعالیتهای بسیج اساتید در این شهرستان ارائه نمودند.
 
سپس دکتر همت اله بسطامی،  رییس دانشگاه پیام نور و رییس کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور شهرستان ایوان نیز در سخنان خود ضمن قدردانی از حسن نظر حجت الاسلام حیدری نسبت به جامعه دانشگاهی، ابراز امیدواری کردند که در آینده از وجود ایشان در برنامه های بسیج اساتید شهرستان بیش از پیش بهره مند شوند.
 
در ادامه حجت الاسلام دکتر حیدری ضمن خوشامدگویی و ابراز خشنودی از برگزاری این نشست، به تحلیل بخشی از خواسته های مقام معظم رهبری از اساتید دانشگاه پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با کمک مجموعه بسیج اساتید بتوان بیش از پیش در راه عمل به خواسته های مقام معظم رهبری از اساتید دانشگاه و جامعه دانشگاهی که نتیجه آن پرورش نسلی شایسته از نظر علمی و دینی که بتوان آینده انقلاب را به دست آنها سپرد، گام برداشت.

photo_2017-10-11_02-30-52.jpg
photo_2017-10-11_02-31-14.jpg
photo_2017-10-11_02-31-04.jpg
 
انتهای پیام/ی
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: