کد خبر:88406 تاریخ انتشار : 1396/9/3-15:23:3
مسئول بسیج دانشجویی علمی کاربردی استان ایلام؛
بسیج نیروهای مقاومت در منطقه پوزه دشمنان انقلاب و اسلام را به خاک مالید/حضور فراگیرو آتش به اختیاری بسیجیان در مناطق زلزله‌زده مصداق روحیه انقلابیشان است
کناریوند با تاکید بر اینکه یکی از نماد های تشکیل بسیج جهانی از بین رفتن سیطره ملعونه داعش و در حقیقت شکست استکبار جهانی در منطقه است،گفت: جبهه مقاومتی که در منطقه شکل‌گرفته، پوزه دشمنان انقلاب و اسلام را به خاک مالیده و گروه‌های تکفیری و استکباری و صهیونی باید بدانند خیلی کوچک‌تر از آن هستند که بسیج در مقابل آن‌ها قرار بگیرد.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/88406
محمد سعید کناریوند، مسئول بسیج دانشجویی علمی کاربردی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی ایلام ضمن تبریک هفته بسیج به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران، گفت: بسیج پشتوانه اصلی انقلاب اسلامی در تمامی برحه های حساس نظام است و حضور بسیج در عرصه‌های مختلف بیانگر ظرفیت عظیم این نیروی مردمی است.

کناریوند افزود:بسیج موجب پیشرفت اهداف انقلاب اسلامی است وانچه امروز کشور را بیمه کرده همین روحیه بسیجی در جوانان و مردم است، همین تفکر بسیجی باعث استکبارستیزی همه‌جانبه در ملت ایران و همچنین ملت‌های مقاومت شده است.

این فعال دانشجویی با بیان اینکه بسیج یک فرهنگ ناب برگرفته از مکتب رسول الله(ص) است، خاطرنشان کرد: تکثیر بسیج در جهان اسلام از جمله حشدالشعبی در عراق، حزب‌الله در لبنان و سایر گروه‌های مقاومت در دنیا متأثر از فرهنگ ناب بسیجی  در جهان اسلام است.

وی تصریح کرد:بسیج مردمی جهان امروزه به‌گونه‌ای شکل می‌گیرد که بتواند در مقابل استکبار و زورگویان بایستد،  همین تفکر و فرهنگ ناب امروزه پوزه استکبار را به خاک مالیده و همه باید سپاس‌گزار بنیان‌گذار انقلابی باشند که این تشکل عظیم ملی و جهانی را به وجود آورده است.

مسئول بسیج دانشجویی علمی کاربردی استان ایلام بر ضرورت تقویت بسیج جهانی به‌ منظور از بین بردن استکبار جهانی از بیخ و بن تاکید کرد و گفت: امروزه حضور ملت‌های اسلامی در تجمع‌های جهانی همچون اربعین حسینی بیانگر روحیه بسیجی در ملت‌های جهان است.
 
کناریوند در ادامه خاطرنشان کرد: عمل‌گرایی و حضور همه‌جانبه بسیجیان در عرصه‌های مختلف و اخیرا در امداد رسانی به مردم در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه و کمک‌های حماسی وار آن‌ها به مردم زلزله‌زده از مصادیق روحیه بسیجی و حضور ۱۰ها میلیونی مدنظر رهبری انقلاب است.
 
وی افزود: یقیناً لشکر امام زمان (عج) با روحیه بسیجی وار ملت‌ها شکل خواهد گرفت، ملت‌های مسلمان به‌زودی شاهد خواهند بود که پرچم اسلام را به دست صاحب اصلی آن خواهند داد و استکبار جهانی از بیخ و بن برچیده خواهد رفت.

 این فعال دانشجویی با تاکید بر اینکه یکی از نماد های تشکیل بسیج جهانی از بین رفتن  سیطره ملعونه داعش و در حقیقت شکست استکبار جهانی در منطقه است،گفت: جبهه مقاومتی که در منطقه شکل‌گرفته، پوزه دشمنان انقلاب و اسلام را به خاک مالیده و گروه‌های تکفیری و استکباری و صهیونی باید بدانند خیلی کوچک‌تر از آن هستند که بسیج در مقابل آن‌ها قرار بگیرد.

انتهای پیام/ی
  
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: