کد خبر:90472 تاریخ انتشار : 1396/9/17-18:3:57
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام؛
بیت المقدس،پایتخت لاینفک جهان اسلام،غیرقابل مذاکره است/این فتنه بزرگ از جانب ملتهای مسلمان بی پاسخ نمی ماند
علیپور گفت: قدس مقدس متعلق به مسلمین جهان و غیر قابل مذاکره با استکبار است،این پایتخت لاینفک جهان اسلام قابل معامله و مذاکره نیست.همه ملت های مسلمان جهان در برابر فتنه های شیطانی آمریکایی-صهیونیستی محکم ایستاده و با وحدت مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان خواهند زد.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/90472
محمود علیپور، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری در پی اظهارات بی شرمانه اخیر ترامپ، گفت: بیت المقدس متعلق به مسلمانان جهان است و با تصمیمات نابخردانه آمریکا این جرثومه شیطان صفت و اسرائیل ملعون انسان کش ماهیتش تغییر نخواهد کرد.
 
علیپور تاکید کرد: این تصمیم شیطانی ترامپ در دفاع از رژیم سفاک تروریست پرور صهیونیست در انتقال سفارت تل آیو به بیت المقدس صفحه جدیدی از جنایات بی شرمانه استکبار جهانی علیه مسلمانان جهان است که از جانب مسلمانان آزاده جهان بی پاسخ نخواهد ماند.
 
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام  تصریح کرد: ملت ها ی آزاده جهان به تاسی از رسول الله(ص) در برابر این فتنه جدید ام الفساد قرن، ایستادگی کرده و با اتحاد و وحدت مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان خواهند زد.


وی با بیان اینکه استکبار جهانی بویژه آمریکای شیطان صفت و صهیونیسم کودک کش بخاطر شکست های پیاپی در محور مقاومت و نابودی سیطره خبیثه دست پروده خودشان داعش، این فتنه جدید علیه مسلمانان را به راه اانداختند  و از مقاومت مسلمانان در جهان اسلام وحشت زده شده اند.
 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام یادآور شد: هر چه بیشتر پیش می رویم حقانیت کلام امام(ره) و رهبری نسبت به دشمنی همیشگی آمریکا با جهان اسلام بیشتر محرض و ملموس تر می شود و ماهیت این نظامهای فاشیستی برای همگان آشکارتر از همیشه شد.

علیپور گفت: مردم فهیم ایران در پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری باور دارند که مسئله فلسطین، امروز در رأس مسائل سیاسی امت اسلام است و همه موظفند برای آزادی و نجات ملت فلسطین تلاش و مجاهدت کرده و در این مسیر پایدار خواهیم ماند.

وی تاکید کرد: استکبار جهانی بداند،  سرزمین مقدس فلسـطین، بزرگتـر از آن است که ترامپ بتواند با این گونه تصمیمات، تاریخ آن را تغییر دهد و به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیمی اشغالگر و تروریست‌پرور، به هیچ وجه اعتبار قانونی نداشته و قدس تا ابد پایتخت فلسطین باقی خواهد ماند.


مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام  خاطرنشان کرد: مسلمانان و آزاد مردان جهان همچنان از مستضعفین عالم بالاخص مردم مظلوم و قهرمان فلسطین در برابر جنایات سفاکانۀ رژیم مستکبر آمریکا و اشغالگران قدس شریف حمایت کرده و به آرمان آزادی قدس شریف پایبند خواهیم ماند.

علیپور تصریح کرد: ملت بزرگ و شجاع ایران، این تصمیم نابخردانه ترامپ و رژیم صهیونیستی را نوعی اعلام جنگ با فلسطین و دنیای اسلام دانسته و در مقابل این زیاده خواهی و حرکت شیطانیشان ، محکم ایستاده و از آرمان فلسطین دفاع می کنند.
 
وی افزود: قدس مقدس متعلق به مسلمین جهان و غیر قابل مذاکره با استکبار است و همه مسلمانان باید به هر نحوی که می توانند از ملت مظلوم فلسطین حمایت کنند و این پایتخت لاینفک جهان اسلام قابل معامله و مذاکره نیست.همه ملت های مسلمان جهان در برابر فتنه های شیطانی آمریکایی-صهیونیستی محکم ایستاده و با وحدت مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان خواهند زد.
 
 
انتهای پیام/ی
 

 
 
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: