کد خبر:93010 تاریخ انتشار : 1396/11/9-9:8:10
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ایلام2؛
تداوم حرکت انقلاب اسلامی مرهون خون دل خوردن هاو جانفشانی شهدااست/برپایی نمایشگاه خاکریز خاطرات در دهه فجر+تصاویر
کناریوندهدف از برپایی این نمایشگاه را آشنایی دانشجویان با رشادت های جوانان قبل انقلاب از جانگذشتگی شهدا و جانبازان دفاع مقدس دانست و تاکید کرد: جوانان نسل چهارم انقلاب باید قدردان انقلاب اسلامی و دستآوردهای عظیم آن باشند که با خون دل ها و جانفشانی شهیدان گرانقدر این سرزمین تا اینجا به پیش رفته است.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/93010
محمد سعید کناریوند، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ایلام2 در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام گفت: بمناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و 40 سالگی پیروزی انقلاب به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی2 نمایشگاهی با عنوان خاکریز خاطرات برپا شده است.

کناریوند افزودبا تاکید بر اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا باعث تداوم حرکت انقلاب است، اذعان داشت: امنیت و آرامش امروز ما مرهون خون شهدا و در سایه رهبری و انقلاب اسلامی است.

وی  گفت: این نمایشگاه بمناسبت دهه فجر و همزمان با فرارسیدن اردوی راهیان نور نمایشگاه دفاع مقدس هم انجام گرفته است.علاقه مندان می توانند از ۸ تا ۲۲ بهمن به مدت دو هفته هر روز از ساعت ۸ تا ۳ بعدازظهر از نمایشگاه خاکریز خاطرات بازدید له عمل آورند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ایلام2 هدف از برپایی این نمایشگاه را آشنایی دانشجویان با رشادت های جوانان قبل انقلاب و رشادت ها و از جانگذشتگی شهدا و جانبازان دفاع مقدس دانست و تاکید کرد: جوانان نسل چهارم انقلاب باید قدردان انقلاب اسلامی و دستآوردهای عظیم آن باشند که با خون دل ها و جانفشانی شهیدان گرانقدر این سرزمین تا اینجا به پیش رفته است.


1.jpg3.jpg2.jpg4.jpg

انتهای پیام/ی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: