کد خبر:77504 تاریخ انتشار : 1396/1/28-11:5:46
مسئول سازمان دانشجویی استان ایلام؛
حضورحداکثری مردم در انتخابات تمام معادلات استکبار جهانی را برهم خواهد زد/مردم نسبت به انتخاب اصلح احساس تکلیف کنند
علیپور گفت: با توجه به حساسیت انتخابات 96 باید دانشجویان انقلابی نسبت به جریانات سیاسی آگاه باشد و مولفه های انتخاب اصلح را برای مردم تبیین کنند و همه اقشار را برای حضور حداکثری دعوت کنند که این حضور تمام معادلات استکبار جهانی را برهم خواهد زد.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/77504
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از ایلام، محمود علیپور، مسئول سازمان دانشجویی ایلام اظهار داشت: علیپور گفت: با توجه به حساسیت انتخابات 96 باید دانشجویان انقلابی نسبت به جریانات سیاسی آگاه باشد. و مولفه های انتخاب اصلح را برای مردم تبیین کنند و همه اقشار را برای حضور حداکثری دعوت کنند که این حضور تمام معادلات استکبار جهانی را برهم خواهد زد.

علیپور با اشاره به اینکه سال 96 سالی جذاب و پرتنش است، گفت: آنچه مهم است، انتخاب فردی با تفکر انقلابی و جهادی است که خود را خدمتگزار مردم بداند.و مسائل و مشکلات جامعه را با مدیریت انقلابی حل و فصل کند. و شاخصه های مهم رهبری و امام(ره) را در عمل دارا باشد.


وی با تاکید بر اینکه بسیج به دنبال هیچ جریانی نیست و فراجناحی است، افزود: دانشجویان بسیجی با برگزاری نشست های بصیرتی به بصیرت سیاسی دانشجویان رونق بخشند.و با تاکید بر مشارکت حداکثری معیارهای شخص اصلح را برای مردم تبیین کنند.


مسئول سازمان دانشجویی ایلام با تاکید براینکه بسیج دانشجویی از هیچ جریانی حمایت نمی کند، دانشجویان انقلابی این بینش را در جامعه ایجاد کنند که مردم نسبت به سرنوشت خود حساس باشند. شرکت در انتخابات و انتخاب اصلح را یک وظیفه شرعی و قانونی بدانند و نسبت به این امر مهم و حیاتی کشور احساس تکلیف کنند.


علیپور گفت: امید است مردم با نصب العین قرار دادن منویات رهبری فردی را انتخاب کنند که به مصالح مردم و اقتصاد کشور توجه داشته و با همت برای حل مشکلاتی که گریبان گیر ملت است اقدام کند.


انتهای پیام/ی
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: