کد خبر:96655 تاریخ انتشار : 1396/12/24-11:43:34
حضورکاروان دانشگاه جامع علمی کاربردی ایلام در یادمان های عملیاتی جنوب+تصاویر/زیارتگاه شهدا روحیه انقلابی را در جوانان تزریق می کند
50 نفر از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی ایلام در اردو سه روزه خود در حال بازدید از یادمان های دفاع مقدس در جنوب کشور هستند.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/96655
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، مهمترین هدف اردوهای راهیان نور دانشجویی،انتقال روحیه شجاعت،ایثار و از خودگذشتگی و فداکاری شهدا و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس به دانشجویان است.


محمد سعید کناریوند، مسئول بسیج دانشجویی علمی کاربردی ایلام 2 گفت:هر فکر و هر مکتبی برای آنکه بتواند استمرار داشته باشد نیاز به توجه به آرمان هایش و ترویج  و زنده نگه داشتن آنها دارد، قطعا شهادت در گفتمان انقلاب و اسلام  به عنوان یکی از آرمان های اساسی و مهم مطرح است، لذا باید شهادت به عنوان عامل دعوت کننده و عنصر بقای انقلاب و اسلام معرفی شود.

این فعال دانشجویی با اشاره به اینکه برگزاری اردوهای راهیان نور ضروری است گفت: زیارتگاه شهدا احیاکننده فرهنگ شهادت، مقاومت و به شکل کلی احیاگر گفتمان انقلاب اسلامی می تواند باشد.

وی راهیان نور را حافظ امنیت داخلی و منطقه ای دانست و تصریح کرد: وقتی بدخواهان داخلی و یا خارجی، ملت را دارای روحیه شهادت، ضد فساد و ضد نفاق ببیند، قطعاً باعث می شود دشمن در دشمنی خود تغییر جدی بدهد و این یعنی عدم رسیدن دشمن به هدفش، یعنی حفظ امنیت کشور.

کناریوند تاکید کرد:یادمان های عملیاتی دفاع مقدس روحیه انقلابی را در جوانان بوجود آورده و تقویت می کند، روحیه ای که نیاز امروز ماست، روحیه ای که دیروز در شهدا بود و ما امروز با حضور در محل عروج شهدا آن را از ایشان هدیه می گیریم.

مسئول بسیج دانشجویی علمی کاربردی ایلام 2 با اشاره به اینکه این دومین کاروان راهیان نور دانشگاه علمی کاربردی ایلام است که به مناطق جنوب اعزام می شوند، افزود: دانشجویان در اردو سه روزه خود از مناطق عملیاتی در ،شرهانی،دوکوهه،طلائیه،شلمچه،نهرالخین،هویزه،اروندبازدید می کنند.


ک-1.jpgک4.jpgک6.jpgک7.jpgک3.jpgک8.jpg
عع.jpg

انتهای پیام/ی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: