کد خبر:94411 تاریخ انتشار : 1396/12/14-23:20:23
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام؛
دانشجویان با خلاقیت های جوانی خلاها را پر کرده و علیه دشمن عملیات روانی انجام دهند
سردار حسینی با اشاره به اینکه یکی از ابزارهای دشمن در فضای مجازی استفاده از هنر برای ایجاد ناامنی در جامعه و رسیدن به مطامع خود است، تصریح کرد:دشمن درصدد است تا نقاط ضعف ما را بدست آورد آنها را برجسته کند لذا می طلبد دانشجویان با خلاقیت های جوانی خلاها را پر کرده، موج سواری را از دشمن گرفته و علیه دشمن عملیات روانی را آغاز نماید.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/94411
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، سردار سید صادق حسینی، فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع)استان در اختتامیه جشنواره های علمی، فرهنگی هنری بسیج دانشجویی  استان گفت: برگزاری این جشنواره ها، تلاشی است در راستای این هدف که دانشجویان در کنار علم آموزی، به کسب معرفت، تربیت انقلابی و دینی و کسب مهارت در زمینه های مختلف بپردازند.

سردار حسینی با بیان اینکه جنبش نرم افزاری و تولیدعلم  راه پیشرفت کشور و رسیدن به قله های ترقی  و فراگیری علم نوین است، افزود: اگر امروز در جهان کشوری به پیشرفت رسیده است از دانشگاه بوده چرا که امام(ره) فرمود" دانشگاه مبدا تحولات است".

وی در ادامه افزود: اگر می خواهیم متحول شویم به پیشرفت برسیم، متحول شویم، به کرات دور در فضا برسیم، باید در حوزه علمی تلاش کنیم که امروز بحمدلله هم از نظر امکانات آموزشی و هم وجود اساتید فرهیخته در سطوح عالی قرار داریم لذا باید از این ظرفیت موجود برای آبادانی و ترقی کشور به نحو شایسته بهره ببریم.
 
سردار حسینی اظهار داشت: آنچه امروز به عنوان فرهنگ و هنر از آن یاد می کنیم ابزار و وسیله ای است که با کمترین امکانات می توان به صورت مستقیم با جامعه هدف ارتباط برقرار کرد. 

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان تصریح کرد: دشمن تلاش می کند موانع مختلفی را سد پیشرفت کشور ما بگذارد، ناامنی ایجاد کند، و آسیب ها و ناهنجاری های مختلف را سد راه پیشرفت انقلاب قرار دهد و همواره در تلاش است که انقلاب را با شکست مواجه کند.
وی با اشاره به اینکه یکی از ابزارهای دشمن در فضای مجازی استفاده از هنر برای ایجاد ناامنی در جامعه و رسیدن به مطامع خود است، تصریح کرد: دشمن درصدد است تا نقاط ضعف ما را بدست آورد آنها را برجسته کند لذا می طلبد دانشجویان با خلاقیت های جوانی خلاها را پر کرده، موج سواری  کند و علیه دشمن عملیات روانی را آغاز نماید.

سردار حسینی در پایان گفت: برای اثرگذاری در جامعه، پاسداری از انقلاب و صیانت از مرزهای جغرافیایی و اعتقادی و پیشرفت انقلاب باید از افراد نخبه، برجسته و با انگیزه استفاده کرد.

انتهای پیام/ی
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: