کد خبر:84554 تاریخ انتشار : 1396/7/18-10:30:16
مسئول سازمان بسیج دانشجویی ایلام در جلسه استانی ستاد اربعین دانشگاهیان؛
دانشگاه ها ظرفیت های خود را در بخش های مختلف به دبیرخانه ستاد ارسال کنند/خدمات دانشگاهیان در اربعین از فضای جزیره ای خارج و به صورت منسجم انجام شود
علیپور گفت: دانشگاه های استان ظرفیت های خود را در بخش های مختلف؛ اسکان، تغذیه، فرهنگی و بهداشت و درمان را به صورت مکتوب به دبیرخانه ستاد ارسال کنند تا به صورت منسجم برنامه ریزی های لازم صورت گیرد و از فعالیت های جزیره ای خارج و تمامی اقدامات با هماهنگی ستاد و تحت عنوان ستاد دانشگاهیان با آرم واحدی انجام شود.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/84554
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از ایلام، سرهنگ علیپور، مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در جلسه ستاد اربعین دانشگاهیان استانی که در سالن جلسات ریاست دانشگاه ایلام برگزار شد، گفت: پس از تشکیل ستاد اربعین دانشگاهیان که در دانشگاه ایلام برگزار شد، تشکیل ستادهای دانشگاهی به ریاست روسای دانشگاه ها باید ضروری است و برنامه های دانشگاهی با هماهنگی ستاد دانشگاهی برگزار گردد.

وی با بیان اینکه ریاست ستاد با دکتر علی اکبری، رئیس دانشگاه ایلام و دبیری آن بر عهده سازمان بسیج دانشجویی و روسای دانشگاه های استان اعضا ستاد استانی اربعین را تشکیل می دهند، گفت: دانشگاه های استان ظرفیت های خود را در بخش های مختلف؛ اسکان، تغذیه، فرهنگی و بهداشت و درمان را به صورت مکتوب به دبیرخانه ستاد در بسیج دانشجویی استان ارسال کنند تا به صورت منسجم برنامه ریزی های لازم صورت گیرد و از فعالیت های جزیره ای خارج شود و تمامی اقدامات و ایده های مورد نظر دانشگاه ها به دبیر خانه ستاد فرستاده شود.


علیپور تاکید کرد: هر فعالیت هایی که توسط دانشگاه های استان انجام شود، با هماهنگی ستاد و تحت عنوان ستاد دانشگاهیان با آرم واحدی برگزار شود.


مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام گفت: بحث مجوز خروج از کشور دانشجویان مشمول با هماهنگی نهاد رهبری در دانشگاه ها و بسیج دانشجویی به نظام وظیفه معرفی می شوند.

علیپور ضمن تقدیر از فعالیت های منسجم دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در سال 95، اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی در مرز مهران اقدامات شایسته و تخصصی به زائران ارائه داد و می طلبید امسال این فعالیت ها با هماهنگی ستاد گسترده تر انجام پذیرد.

وی گفت: در کمیته فرهنگی ستاد اربعین دانشگاهیان، برپایی نماز جماعت، اعزام روحانی در موکب های ایلام و مرز مهران، مشاوره، تهیه اپلیکیشن با محوریت ادعیه و رهنمای زائر و غیره از فعالیت های فرهنگی این ستاد خواهد بود.

انتهای پیام/ی
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: