کد خبر:84611 تاریخ انتشار : 1396/7/19-10:38:16
در جلسه تعاملی قرارگاه احمدی روشن با شهردار و اعضای شورای شهر سرابله مطرح شد؛
روش کار قرارگاه شناسایی پتانسیل های استان،رصد مشکلات،مطالبه گری و ورود در صحنه اجرا است/از ایده های خلاقانه دانشجویان استقبال میکنم
معاون علم و اقتصاد قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان در راستای همکاری و تعامل هر چه بیشتر با اعضای شورای شهر و شهردار سرابله تشکیل جلسه دادند.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/84611
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، معاون علم و اقتصاد قرارگاه شهید احمدی روشن بسیج دانشجویی استان در راستای همکاری و تعامل هر چه بیشتر با شورای شهر و شهردار سرابله تشکیل جلسه دادند.
 
در این جلسه تعاملی آقایان پورقیصر، ماهیگیر، پریزاد، گراوند و عربی اعضای شورای شهر سرابله، میرزایی شهردار سرابله و سید یونس رسولی معاونت علم و اقتصاد قرارگاه احمدی روشن در رابطه با موضوعات مختلف گفتگو کردند.
 
در ابتدا جلسه سید یونس رسولی، معاون علم و اقتصاد قرارگاه احمدی روشن استان ایلام به تشریح اهداف قرارگاه پرداخت و گفت: روش کار قرارگاه براساس رصد مشکلات، گفتمان سازی، مطالبه گری و سپس ورود در صحنه اجرایی خواند.
 
رسولی افزود: در معاونت علم و اقتصاد با تشکیل کمیته های تخصصی در قرارگاه ابتدا مشکلات اقتصادی استان و پتانسیل های استانی شناسایی و سپس به مطالبه گری از مسئولین استانی پرداخته و در نهایت وارد فاز اجرایی می شویم.
 
سپس آقای پورقیصر، عضو محترم شورای شهر سرابله ضمن عرض خوش آمد گویی به آقای رسولی، به ایراد سخنانی مهم پرداختند.
 
پورقیصر اذعان داشت: دیدگاه شورای شهر و شهردار سرابله بدنبال حل کردن مشکلات شهر و استفاده از نیروهای جوان و خوش فکر است و آماده همکاری همه جانبه با قرارگاه هستند.
 
وی افزود: از پلن های کارافرینی که در راستای خدمات شهری، خدمت به مردم و رفاه شهروندان باشد و همچنین برای شهرداری درآمدزایی، صرفه اقتصادی و بازگشت سرمایه داشته باشد، حمایت خواهند کرد.
 
در ادامه آقای گراوند گفت: شورای شهر مایل به استفاده از ظرفیت های قرارگاه و تعامل و آشنایی بیشتر با قرارگاه است.
 
آقای پریزاد، با اعلام آمادگی همکاری همه جانبه با قرارگاه گفت: شورای شهر مایل است که از نیروهای قرارگاه در اجرای پروژه های شهری استفاده کند و مایل به تشکیل جلسات بیشتر با مسئولان قرارگاه است.
 
در ادامه میرزایی شهردار محترم سرابله افزود: شهرداری از ایده های نو و بروز در بحث مدیریت شهری و شهرسازی استقبال می کند و همچنین از پیشنهادات و مشاوره در زمینه های مختلف که برای شهرداری جنبه اجرایی داشته باشد استقبال خواهد کرد.
 
ماهیگیر ضمن انتقاد از عدم رسیدگی مسئولان به مزار شهدای گمنام سرابله گفت: باید با همکاری قرارگاه و تشکیل جلسه با مسئولان استانی این موضوع پیگیری شود و این مکان تبدیل به یک مکان زیارتی و تفریحی گردد.
 
در ادامه عربی بیان داشت: نبود مکان تفریحی برای شهروندان در شهر سرابله یک معضل است و از ایده هایی که در این راستا باشند حمایت خواهیم کرد.
 
رسولی ضمن تشکر از اعضای محترم شورای شهر و شهردار سرابله گفت: دسترسی آسان به مسئولین این حوزه شایسته تقدیر و قابل الگوبرداری برای بسیاری از مسئولین است و اجرای طرح مطالعاتی و سپس عملیاتی در حوزه مدیریت و خدمات شهری و همچنین بازسازی و رسیدگی به مزار شهدای گمنام و پیگیری آن اولویت اول قرارگاه در موضوعات مطرح شده است.
 
در پایان این جلسه مهندس پورقیصر با بیان اینکه شورا و شهرداری آماده هرگونه همکاری با قرارگاه است، بیان داشت: امروز ما باید به نیروهای جوان و دانشگاهی اعتماد کنیم تا بتوانیم در راستای ایجاد اشتغال، اصلاح اوضاع داخلی و خدمت به مردم حرکت کنیم.
 
photo_2017-10-11_00-27-49-(3).jpg 

انتهای پیام/ی
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: