کد خبر:93940 تاریخ انتشار : 1396/12/2-8:30:47
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام؛
عظمت یادمان های شهدا گوشزدی به دشمنان است که جوانان پای آرمان های انقلاب محکم ایستاده اند
حجت الاسلام مالمیر گفت: وجود مناطق جنگی ازهیبت و جلال بسیار والایی برخوردار است که در برابر عظمت این مناطق همین بس که با اعزام مردم و بخصوص دانشجویان به آنجا رعب و وحشت عجیبی در دل دشمنان رخنه می کند زیرا که دشمن را مایوس کرده ویادآور شکست های آنان و گوشزدی برای شان است که ملت ایران پای آرمان های انقلابشان محکم ایستاده اند.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/93940
"حجت الاسلام مالمیر"، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی ایلام در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی از ایلام با تسلیت شهادت حضرت فاطمه(س) گفت: راهیان نور ظرفیت عظیم و گسترده ای برای آحاد مردم فراهم می کند تا با فرهنگ ناب جهاد، ایثار و شهادت آشنا شوند.
 
حجت الاسلام مالمیر افزود: وجود مناطق جنگی از هیبت و جلال بسیار والایی برخوردار است که در برابر عظمت این مناطق همین بس که با اعزام مردم و بخصوص دانشجویان به آنجا رعب و وحشت عجیبی در دل دشمنان رخنه می کند زیرا که دشمن را به یاد یاس و ناامیدی و یادآور شکست های آنان و گوشزدی برایشان است که ملت ایران پای آرمان های انقلابشان محکم ایستاده اند.
  
وی با اشاره به قداست و معنویت خاص یادمان های دفاع مقدس، اظهار داشت: نورانیت این مناطق به این جهت است که با خون و گوشت شهیدان والا مقام آمیخته شده و همین مهم مانع نفوذ شیطان در اینجاست.و جوانان ما وقتی وارد این مناطق می شوند عنان را از دست داده و روی خاک های بی جان این سرزمین های مقدس با خدای خود نجوا و راز و نیاز می کنند و چنان ضجه می زنند که انگار بوی عاشورا را استشمام می کنند.
 
حجت الاسلام مالمیر افزود: شهدا جوانان را نمک گیر می کنند و در مراحل پرفراز و نشیب زندگی دست جوانان را می گیرند که منحرف نشوند و همین قداست و بوی عطرشهادت است که دلهای عاشقان برای دیدن مناطق پر می کشد.
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی ایلام یکی از موثرترین برنامه های فرهنگی که حقیقتا با جان و دل دانشجو طنین انداز است را معنویت راهیان نور دانست و افزود: تاثیرات عمیق سفر به سرزمین نور بر هیچکس پوشیده نیست چه بسیار کسانی که در این مناطق منقلب شدند، با شهدا پیمان بستند و مابقی مسیر زندگی خود را بیمه کردند.

وی افزود: چه بسیارند جوانانی که با پای پیاده و با معرفت در این مناطق قدم برمی دارند و با چشم های اشک آلود از قداست شهدا تبرک جسته و به تربیت نفس خود همت می کنند.
 
حجت الاسلام مالمیر گفت: بحمد الله این ظرفیت عظیم به همت بسیج دانشجویی برای دانشجویان محیا شده که با رفتن به زیارتگاه  ها و محل عروج شهدا با آرمان های امام و شهدا مانوس شده تا بتوانند ادامه دهنده مسیر شهدا باشند.
 
انتهای پیام/ی
 
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: