کد خبر:83390 تاریخ انتشار : 1396/6/26-9:25:29
مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام؛
فاجعه های غیر انسانی در میانمار ماحصل وجدان خفته مدعیان حقوق بشر است/بی شک دست های آلوده رژیم خبیث اسرائیل در این جنایات دخیل است/شیخ زکزاکی و سیدحسن نصرالله ها باید بپاخیزند
علیپور با بیان اینکه رسانه ملی جمهوری اسلامی باید فریادگر این جنایات در جهان باشد، گفت: از مسئولان وزارت خارجه کشورمان و فعالان عرصه بین المللی درخواست داریم قاطعانه در برابر جنایت های دولت بودایی میانمار موضع گیری کنند و با تلاش موثر دیپلماتیک برای توقف جنایت علیه مسلمانان مظلوم میانمار و فراهم کردن زمینه برگشت آوارگان و پناهجویان این کشور به وطن قانونی و به خود، تلاش کنند.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/83390
سرهنگ محمود علیپور، مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی از ایلام ضمن همدردی با مسلمانان مظلوم میانمار و محکومیت نسل کشی مسلمانان  تاکید کرد: فاجعه های غیر انسانی که به کشتار و قتل عام مسلمانان در میانمار و یمن و غیره در حال وقوع است ماحصل وجدان خفته مدعیان حقوق بشر است که با سکوت رسانه ای خود دل مسلمانان جهان را به درد آورده است.
 
علیپور افزود: این فجابع غیر بشردوستانه در حالی رخ می دهد که دول استکباری و لیبرال های داخلی دم از حمایت از حقوق بشر می زنند و این نسل کشی مسلمانان و آزار و شکنجه کودکان و آوارگی شان هدف غربی ها برای از بین بردن مسلمانان است ولی استکبار جهانی کور خوانده و این آرزو را به گور خواهند برد.
 
وی با تاکید بر وحدت و همبستگی مسلمانان جهان اظهار داشت:  اخبار ظلم‌ها و تجاوزهای بودائیان و ارتش میانمار به مسلمانان روهینگا از یک جهت و سکوت و بی تفاوتی مجامع بین المللی از طرف دیگر، وجدان هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد.
 
علیپور با بیان اینکه مردم بی دفاع میانمار سالهاست از جنایات ارتش و بودائیان میانمار رنج می برند گفت: آنچه مایه تاسف است بی تفاوتی دیپلماسی دولت‌های مختلف در پیگیری بحران میانمار است و این امر پیگیری قضایی و حقوقی مجامع بین اللمللی را می طلبد تا به دولت این کشور فشار آورند و از این طریق مشکلات مسلمانانش مرتفع شود.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام خاطر نشان کرد: امثال شیخ زکزاکی ها و سید حسن نصرالله ها که تربیت یافته مکتب خمینی(ره) هستند باید بپا خیزند و پرچم وحدت و عدالت خواهی را برافرازند.

وی ضمن انتقاد شدید از بی تفاوتی مجامع جهانی و مدعیان حقوق بشر در قبال فجایع میانمار، و آواره سازی مسلمانان مظلوم این کشور تاکید کرد: در حالی که رسانه های جهانی چپاول گر و بی رحم کوچکترین اتفاقات غربی ها را پوشش داده و در قبال این همه فجایع عظیم انسانی سکوت می کند رسانه ملی جمهوری اسلامی باید فریادگر این جنایات در جهان باشد تا گوش مدعیان حقوق بشر را کر کند.

علیپور افزود: از مسئولان وزارت خارجه کشورمان و فعالان عرصه بین المللی درخواست داریم شجاعانه و قاطعانه در برابر  جنایت های دولت بودایی میانمار موضع گیری کنند و با تلاش موثر دیپلماتیک برای توقف جنایت علیه مسلمانان مظلوم میانمار و فراهم کردن زمینه برگشت آوارگان و پناهجویان این کشور به وطن قانونی و به خود، تلاش کنند.

وی با تاکید بر اینکه بی شک دست های آلوده و منحوس رژیم خبیث اسرائیل در این جنایات دخیل است، گفت: تمام کشتارهای مردم مظلوم یمن، فلسطین، سوریه و عراق و دیگر کشورهای مسلمان منطقه با حمایت های مالی و تسلیحاتی این رژیم کودکش و جعلی صورت می گیرد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام یادآور شد: مسلم است که با فریاد عدالت خواهی و اتحاد مسلمانان جهان باید رژیم جعلی صهیونیستی به عنوان غده سرطانی جهان اسلام از بین برود تا دنیا از فساد و کشتار و تباهی رها شود.

علیپور کذایی بودن قوانین بین المللی حقوق بشری را کاملا محرض دانست و گفت: اتفاقات اخیر میانمار  می طلبد که قوای سه گانه ایران با بهره گیری از جایگاه حقوقیشان تلاش کنند به این فجایع غیر بشری پایان دهند.

 
انتهای پیام/ی


.
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: