کد خبر:90752 تاریخ انتشار : 1396/9/20-11:22:35
مسئول بسیج دانشگاه علمی کاربردی استان ایلام؛
فریاد استکباری مسلمانان جهان لرزه بر دلهای استکبار جهانی افکنده است/بنیاد اسرائیل مانندکف روی آب(زبدا رویا)، سوار بر باطل است
کناریوند گفت:نوکران با جیره و مواجب اروپایی هم خرده آبروی مانده شان را نمی خواهند به پای این رییس جمهور بی چاک و دهن آمریکا بریزند، چرا که می دانند فریاد استکباری مسلمانان جهان لرزه بر دلهای آنان افکنده است که رژیمی صهیونیستی کمتر از بیست و پنج سال از عمرش نمانده است، دل بستن ندارد.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/90752
"سعید کناریوند"،مسئول بسیج دانشگاه علمی کاربردی استان ایلام،  در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج دانشجویی از ایلام، ضمن محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا گفت : اسرائیل از خانه عنکبوت سست تر است، داستان بده بستانهای صهیونیست انگار ادامه دارد و این صهیونیست های شیطان صفت هر روز پایش را از گلیمش درازتر می کند.
 
 
وی افزود: فدریکا موگرینی در بروکسل گفت " اقدام ترامپ در تایید پایتختی قدس برای اسرائیل، تاثیر بسیار نگران‌کننده‌ای داشت. ما در یک دوران شکننده به سر می‌بریم و این کار، ظرفیت آن را دارد که ما را به عقب براند؛ حتی به دورانی سیاهتر از آنچه اکنون در آن به سر می‌بریم".

این فعال دانشجویی افزود: این نوکران با جیره و مواجب اروپایی هم خرده آبروی مانده شان را نمی خواهند به پای این ریس جمهور بی چاک و دهن آمریکا بریزند، چرا که می دانند فریاد استکباری مسلمانان جهان لرزه بر دلهای آنان افکنده است که رژیمی صهیونیستی کمتر از بیست و پنج سال از عمرش نمانده است، دل بستن ندارد.

وی با بیان اینکه بنیاد اسرائیل مانند کف روی آب(زبدا رویا),سوار بر باطل است، افزود:  آنها حاکمیتی جعل کرده اند که خدا هم نوید سرنگونیش را در سوره ی اسرا داده است و وحی کرده که خانه به خانه بدنبالشان میگردند و بمجازات پلیدی هایشان می رسانند  و براستی ازخانه عنکبوت سست تر است این بار کج صهیون که قرار است هیچوقت بمنزل نرسد! سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ
کناریوند خاطرنشان کرد:  کدامین کشور و حکومت در دنیا وجود دارد که بخواهد پایتخت خود را یا با زور توپ و تانک ، یابا وعده و عید دادن به سران استکبار معلوم کند؟! کدامین حکومت جز رژیم جعلی صهیونیست که وقتی از یک شهر به عنوان پایتخت خود نام ببرد، نزدیک ترین متحدانش هم ابراز مخالفت و نگرانی کنند؟!

این دانشجوی بسیجی اظهار داشت:  در اقدامی بی‌سابقه نمایندگان فرانسه، آلمان، سوئد، انگلستان و ایتالیا در بیانیه‌ای مشترک تصمیم آمریکا درباره قدس را «خلاف قطعنامه‌های شورای امنیت» و «غیر مفید» توصیف کردند و به نوعی پای خود را ازین معرکه جدید شیاطین کبری بیرون کشیدند.

کناریوند گفت: 70 سال از روز نکبتی که اسرائیل به غرب آسیا  تحمیل شد می گذرد اما این رژیم نتوانسته با وجود فتنه انگیزی های فراوان در منطقه و مشغول ساختن مردم منطقه به جنگ و کشمکش های سیاسی و دینی و قومی ثبات خود را بدست آورد.
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: