کد خبر:97539 تاریخ انتشار : 1397/2/22-9:16:29
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام؛
ماحصل برجام ضربه به عزت ملی، شکست مفتضحانه تفکر لیبرالی دولتمردان ما و شکست استراتژیک آنان بود
علیپور گفت: تاریخ بارها نشان داده که آمریکا غیرقابل اعتماد است، مذاکره با دشمن و مسئله برجام بزرگترین اشتباه استراتژیک دولتمردان ما بود دولت و مجلس باید با طرح برنامه هایی زمینه ی بازگشت ایران به فناوری های هسته ای در دوران قبل از برجام را فراهم نماید.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/97539 
 محمود علیپور، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی ایلام در خصوص خروج آمریکا از برجام و بدنبال آن برقراری تحریم های اولیه ، ثانویه متعهد ماندن صوری اروپا به برجام  گفت: تداوم بدعهدی های این دولت مستکبر علیه ایران اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و این بزرگترین اشتباه استراتژیک دولتمردان ما بود.
 
وی افزود: دشمنی آمریکا با ملت اسلامی ما دشمنی همیشگی و بر سر اعتقادات و اصول فکری ماست و گرنه رهبری بارها و بارها بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکا تأکید کردند. مسأله ی هسته ای تنها یک بهانه ای بیش برای آن ها نبود و کوتاه شدن منافع آمریکایی ها از ایران و وجود رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه، دلیل اصلی تضاد ذاتی و دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران بوده است.
 
علیپور تاکید کرد: از دستگاه دیپلماسی کشور می خواهیم با اتخاذ تدابیر خردمندانه و به منظور استیفای حقوق هسته ای و منافع ملی جمهوری اسلامی ایران و نصب العین قراردادن فرامین حکیمانه ی مقام معظم رهبری در خصوص غیرقابل اعتماد بودن آمریکا و غرب، اقدامات متقابل را درخصوص خروج آمریکا از برجام انجام دهد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان ایلام در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی در راستای عمل به وظایف ذاتی خود و به منظور حفظ استقلال، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران، باید در قبال این اقدام خصمانه واکنش نشان داده و در صورت لزوم با تصویب برخی طرح ها، زمینه ی بازگشت ایران به فناوری های هسته ای در دوران قبل از برجام را فراهم نماید.
 
علیپور خاطر نشان کرد: دولتمردان ما بایستی امروز جوابگوی نتایج مذاکرات و خروج آمریکا از برجام باشند که تمام مشکلات ریز و درشت کشور را به مذاکره با آمریکا ربط می دادند  قطعا تاریخ نشان خواهد داد که مقاومت چه نتایج و موفقیت هایی را در بر داشته و مذاکرات چه ضررها و آسیب هایی را متوجه ایران اسلامی نموده است.

وی افزود: دستگاه اجرایی کشور ما بایستی سیاست های فکری خود را تغییر دهند چرا که طیق وعده الهی هر معاهده ای که قاعده نفی سبیل را نقض کند مردود است.

مسئول بسیج دانشجویی استان ایلام در پایان گفت: دشمنان اسلام بدانند، جوانان انقلابی این مرز و بوم با تکیه بر قدرت لایزال الهی و با استعانت از حضرت ولی عصر(عج)و تحت زعامت امام خامنه ای(مدظله) تا برچیده شدن کامل کفر و استکبار جهانی و در راس آن رژیم منحوس صهیونیستی از هیچ چیز مضایقه نخواهند کرد و تا آخرین قطره خون بر سر آرمان های امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر خواهند ایستاد.

انتهای پیام/ی
 
 
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: