کد خبر:92320 تاریخ انتشار : 1396/10/15-8:25:8
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان ایلام
ملت هیچ گاه اجازه نمی دهد ایران اسلامی جولانگاه مغرضان و فرصت طلبان شود
کناریوند گفت: مقام معظم رهبری با ژرف اندیشی عمیق بروز چنین مشکلاتی را در حوزه اقتصاد پیش بینی کرده و راه حل آن را نیز که همانا اقتصاد مقاومتی بود ارائه نمودند، اما سهل انگاری به این سیاست از سوی دولتمردان و مسئولین، کشور را با چنین بحرانی مواجه ساخت.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/92320
"سعید کناریوند" مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی  استان ایلام، در گفتگو با حبرنگار این پایگاه خبری گفت: اینکه مردم بخواهند مطالبات و خواسته های خود را به گوش مسئولین برسانند درست و به حق است اما اینکه به چه شیوه و عملی انجام شود بحث دیگری است.

کناریوند افزود: در چند روز اخیر در برخی نقاط کشور تجمعاتی صورت گرفت که از حاشیه این تجمعات که شاید به حق و اعتراض به گرانی و فساد بود برخی نیز مقاصد و اهداف خود را عملی کردند.

وی ابراز داشت:کسانی که در این تجمعات به تخریب اموال عمومی و صدمه زدن به بیت المال دست زدند و با شعارهای نابجا اصل نظام و رهبری را هدف قرار داده بودند در پازل دشمن بازی کردند و با همراهی با کانال های معاند به کشور خیانت کردند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی ایلام تاکید کرد: مقام معظم رهبری با ژرف اندیشی عمیق بروز چنین مشکلاتی را در حوزه اقتصاد پیش بینی کرده و راه حل آن را نیز که همانا اقتصاد مقاومتی بود ارائه نمودند، اما سهل انگاری به این سیاست از سوی دولتمردان و مسئولین،  کشور را با چنین بحرانی مواجه ساخت.

کناریوند تصریح کرد: ملت راه خود را از اغتشاش گران و دنباله روهای فتنه جدا کرده است و با حضور یکپارچه و منسجم خود در تجمعات حمایتی خود در سراسر کشور نشان داد که هیچ گاه اجازه نمی دهد ایران اسلامی جولانگاه مغرضان و فرصت طلبان شود.
 
انتهای پیام/
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: