کد خبر:83822 تاریخ انتشار : 1396/7/4-12:8:6
مسئول سازمان بسیج دانشجویی در جمع دانشجویان بسیجی ایلام:
با آمدن دکتر رهبر به دانشگاه آزاد اسلامی دیگر مثل گذشته خون‌دل نمی‌خوریم/وظیفه ذاتی دانشجو انقلابی روشن کردن مردم، مطالبه گری از مسئولین و ورود در میدان عمل است
رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: «با آمدن دکتر رهبر به دانشگاه آزاد اسلامی فضای خوبی برای بروز خلاقیت‌ها و فعالیت‌های بسیج دانشجویی شکل‌گرفته و ما دیگر مثل گذشته خون‌دل نمی‌خوریم.»
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/83822
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از ایلام، دکتر گودرزی ، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در نشست صمیمی با شورای بسیج دانشجویی دانشگاه های ایلام که در سالن جلسات دانشگاه آزاد برگزار شد، گفت:هدف گیری بسیج دانشجویی حل مسائل کشور است جوان مومن انقلابی باید برای حل مسائل کشور پیشقدم باشد و منتظر ورود مسئولین نماند.

گودرزی با تاکید بر اینکه دانشجویان انقلابی سه وظیفه اساسی در حل مسائل اساسی کشور دارند، گفت: وظیفه ذاتی بسیج دانشجویی گفتمان سازی و روشن کردن مردم، مطالبه گری از مسئولین و ورود در مسائل کشور با تلاش جهادی است.

وی افزود: بسیج دانشجویی باید به صورت تخصصی وارد میدان عمل شود، قرارگاه احمدی روشن  در 32 استان فعال شده که تا کنون کارهای بسیار خوبی انجام شده است این قرارگاه با راه اندازی کارگروه های تخصصی در حوزه های اقتصاد مقاومتی، کشاورزی، تعلیم و تربیت، شناسایی ظرفیت های بومی استان ها را  شناسایی  و در این عرصه گام های موثری برداشته است

گودرزی  با بیان اینکه تلاش جهادی این قرارگاه در استان ایلام جای شکر دارد و شک نکنید آینده متعلق به شماست، تصریح کرد:دانشجویان انقلابی  با همت و تشخیص به موقع مسیر باید وارد میدان شوند و با بصیرت و مجاهدت اهداف متعالی انقلاب را پیش برند.
photo_2017-09-27_07-34-35.jpg
مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه دانشجویان بسیجی میراث دار کربلا و انقلابند، گفت: در این میراث داری باید برای مقابله با جنگ نرم دشمن مقابه کنیم.

گودرزی گفت: دانشجویان بسیجی برای تربیت نیروهای طراز انقلاب باید به صورت مستمر و در میدان عمل وارد شوند، ایده ها یشان را به صورت تخصصی جمع آوری کنند و در جلسات اداری استان این ایده ها گفته شود . که این جوان پویای انقلابی آماده خدمت است و مسئولین نیز خارج از تفکر سیاسی شان حخواه اصول گرا یا اصلاح طلب باشند با این جریان هماهنگ باشند.

وی گفت: سیاست ما این است که کار تربیت نیرو به سمت دانشگاهی برود در یک فرآیند چند ساله سیر مطالعاتی  مدون و سازماندهی شده راه بیندازیم، در دانشگاه ها موجی ایجاد کنیم و بقیه مسئولین دانشگاه را با خود همراه کنیم.

گودرزی خاطر نشان کرد: آینده انقلاب باید به دست جوانان انقلابی بیفتد که امروز در چالش های کشور ورود پیدا کرده و با همت جهادی به مسائل منطقه ورود و روح خدمتگزاری و نوکری به مردم را در خود تقویت کنند. فقر را لمس کرده و برای گرفتن مدیریت های کشور آماده و انقلابی وارد عرصه شوند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی با تاکید بر اینکه دلسردی و ناامیدی در دل دانشجوی انقلابی جایی ندارد، گفت:باید خودتان کار کنید، مشکلات را رصد کنید و طرح ارائه دهید کار در این مجموعه انقلابی تعطیلی ندارد، امروز کار داعش تمام شد مسئله اقلیم کردستان را بوجود آوردند فضا برای انقلابیون گل و بلبل نیست، موانع کار زیاد است اما ما دست از انقلابیگری برنمی داریم.

وی افزود: قرار نیست آب خوش از گلویمان پایین رود ما آمده ایم تا از کمبود امکانات آبادانی بسازیم و انقلاب را استمرار بخشیم.

گودرزی گفت: باید از مجموعه های انقلابی جبهه واحد و هماهنگی درست کنیم،در سطح استانی و بعد ملی تهدید ها را به فرصت برای پیشبرد اهداف نظام بدل کنیم.و برای تقویت دراین مسیر تلاش کنیم.

وی تصریح کرد: «کارهای صورت گرفته توسط دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان ایلام قابل‌تقدیر است و از دکتر عباسی رئیس واحد ایلام که همکاری خوبی با بسیج دانشجویی دارند می‌خواهم فعالیت‌ها و طرح‌های بسیج دانشجویی را به گوش مسئولان اجرایی استان برساند تا عملیاتی شوند.»

این مسئول گفت: «خلاقیت‌ها و کارهای بسیج دانشجویی استان ایلام کمک‌کار مسئولان اجرایی استان است.»

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور اضافه کرد: «با آمدن دکتر رهبر به دانشگاه آزاد اسلامی فضای خوبی برای بروز خلاقیت‌ها و فعالیت‌های بسیج دانشجویی شکل‌گرفته و ما دیگر مثل گذشته خون‌دل نمی‌خوریم.»

photo_2017-09-26_06-36-52.jpg
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ایلام هم گفت: «فعالیت‌های فرهنگی اولویت اصلی دانشگاه آزاد اسلامی در استان ایلام بوده و تفکر بسیجی و فرهنگ عاشورایی در این دانشگاه نهادینه شده است.»

شهریار عباسی اضافه کرد: «باید با سلاح فرهنگی و با تأسی از فرهنگ عاشورا و تفکر بسیجی به مقابله با قدرت نرم دشمن و آسیب‌های فرهنگی برویم.»

حجت‌الاسلام‌ عباسعلی رستمی، نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در ستاد ملی اربعین دانشگاهیان کشور نیز گفت: «نگاه دکتر ولایتی، دکتر رهبر و معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نگاه شما دانشجویان بسیجی است و ما هرگز از اصول عقب‌نشینی نمی‌کنیم بلکه می‌طلبد دانشجویان بسیجی طرح‌ها و برنامه‌ها را در قالب‌های زیبا ارائه کنند تا گیرایی و کاربردی‌تر شوند.»

در این نشست علی پور مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام و فرماندهان حوزه های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان ایلام به بیان نکته نظرات خود پرداختند.
photo_2017-09-27_07-33-43.jpg
photo_2017-09-27_07-33-57.jpg

photo_2017-09-27_07-33-36.jpg
photo_2017-09-27_07-33-52.jpg
photo_2017-09-27_07-33-23.jpg
adscdc.png

sff-(1).png
انتهای پیام/ی
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: