کد خبر:84606 تاریخ انتشار : 1396/7/19-9:0:11
مدافع حرم دانشگاه آزاد ایلام؛
پوشیدن لباس مدافع حرم بزرگترین افتخار زندگیم است/در پناه حرم بوده‌ایم تا مدافع حرم
مدافع حرم دانشگاه آزاد ایلام گفت: ما بیشتر در پناه حرم بوده‌ایم تا مدافع حرم چرا که هرکس به‌عنوان مدافع حرم اعزام می‌شود حتماً در پناه حرم خواهد بود و توصیه میکنم همکاران دانشگاهی حتماً تجربه حضور و دفاع از حریم ولایت و امامت به‌عنوان مدافع حرم را داشته باشند چرا که بهترین روزهای زندگی‌ام همین چند وقتی بود که افتخار پوشیدن لباس مدافع حرم بر تن داشته‌ام.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/84606
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از ایلام،" روح‌الله کریمی" کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام که به‌عنوان مدافع حرم و برای دفاع از اسلام و حرم حضرت زینب(س) در سوریه حضور داشت، در بدو ورد به ایلام مورد  استقبال مردم  و جامعه دانشگاهی قرار گرفت.

هیات رئیسه واحد ایلام به همراه مسئولان نهاد رهبری در این دانشگاه، جمعی از اساتید، همکاران و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با حضور در منزل این  مدافع حرم از زحمات ایشان تقدیر کردند.
 
این مدافع حرم ایلامی دانشگاهی گفت: حضور این‌جانب به‌عنوان مدافع حرم در راستای دفاع از حریم ولایت و اعتقادات قلبی بوده است و در آنجا همه همرزمان مرا به‌عنوان مدافع حرم دانشگاهی می‌شناختند و تمام تلاشم این بود که نماینده شایسته‌ای برای دانشگاه آزاد اسلامی عنوان مدافع حرم باشم .

وی ضمن تقدیر از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به خاطر حمایت‌های همیشگی چه در حین اعزام به‌عنوان مدافع حرم و سرکشی از اعضای خانواده و... گفت: محبت‌های همکاران دانشگاهی پشتوانه‌ای قابل‌اعتماد برای این‌جانب به‌عنوان مدافع حرم می‌باشد.

 کریمی تصریح کرد: ما بیشتر در پناه حرم بوده‌ایم تا مدافع حرم چرا که هرکس به‌عنوان مدافع حرم اعزام می‌شود حتماً در پناه حرم خواهد بود و توصیه این‌جانب به همه همکاران دانشگاهی این است که حتماً تجربه حضور و دفاع از حریم ولایت و امامت به‌عنوان مدافع حرم داشته باشند چراکه بهترین روزهای زندگی‌ام همین چند وقتی بود که افتخار پوشیدن  لباس مدافع حرم بر تن داشته‌ام.
535_763.jpg
535_762.jpg
535_761.jpg

انتهای پیام/ی
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: