کد خبر:83627 تاریخ انتشار : 1396/7/1-12:34:42
پیام جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام به مناسبت آغاز سال تحصیلی و ورود دانشجویان جدیدالورود
ورود به دانشگاه، آغاز بصیرتی جدید برای کسب علم و معرفت و شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران است.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/83627
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از ایلام، جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام بمناسبت ورود دانشجویان جدید  الورود و آغاز سال تحصیلی پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

همه ساله با شروع ماه مهر و آغاز سال تحصیلی جدید، و ورود دانشجویان جدید الورود حرکت دوباره و پرانرژی در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می شود و در این میان دانشگاه بهترین فرصت برای آموختن، زندگی بهتر و مهیا شدن برای ورود به عرصه خدمت است.

ورود به دانشگاه، آغاز بصیرتی جدید برای کسب علم و معرفت است. شروعی برای جوشش خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم آموزی همراه با اخلاقیات در جهت رسالت تکریم خود و دیگران.

اقتدار و افتخار غرور آمیز ایران اسلامی و اعتلای جایگاه میهن عزیزمان مرهون تلاش اصحاب علم و دانش است که در راستای فتح قله‌های رفیع علم، فناوری و توسعه فرهنگی و اجتماعی این مرز و بوم گام برداشته و دانشگاه به عنوان نهاد رفیع فرهنگی، آموزشی و کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه، نقش بی بدیلی در کشور داردورود به دانشگاه  چشم انداز جدیدی در پیش روی شما خواهد گشود تا بتوانید از لحاظ علمی ،  اخلاقی و معنوی نقش تاثیرگذار در جامعه داشته باشید، تقارن ایام سوگواری امام حسین (ع ) و هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید را که یاد آور رشادت های دانشگاهیان عزیزی است که در راه دفاع از میهن عزیزمان ایثارگرانه به سوی جبهه های حق علیه باطل شتافتند  راگرامی میداریم،و آغاز سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه به ویژه دانشجویان جدید الورود، صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، توام با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانیم.

اللهم احفظ قائدنا الامام خامنه ای
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

انتهای پیام/ی
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: