کد خبر:94236 تاریخ انتشار : 1396/12/9-13:58:5
امام جمعه ایلام در دیدار با دانشجویان بسیجی؛
کسانی که بدون تحقیق در این قضایا ورود می کنند درقیامت باید پاسخگو باشند/این تهمت ها اهانت به جایگاه ولایت فقیه است
حجت الاسلام لطفی با ابراز تاسف از صدور بیانیه هایی که از سوی برخی دانشگاه ها صورت گرفت، گفت: برخی بدون هیچگونه تحقیق و سوالی در فضای مجازی به نشر تهمت هایی می پردازند که باید در روز قیامت پاسخگو باشند.
لینک کوتاه http://ilam.bso.ir/id/94236
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، با توجه به حواشی روزهای اخیر و انتقادات به امام جمعه ایلام و جریاناتی که علیه ایشان در فضای مجازی صورت گرفت، ظهر امروز جمعی از دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان ایلام با حجت الاسلام لطفی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام دیدار کردند.
 
حجت الاسلام والمسلمین لطفی خطاب با بیان اینکه دانشجویان بسیجی سرمایه های ارزشی انقلابند، گفت: پیشرفت و ترقی نظام اسلامی مرهون تفکر بسیجی است، این تفکر که میراث امام راحل است، در طول 40 سال عمر با برکت انقلاب در عرصه های مختلف خوش درخشید و توانست کشور را در زمینه های مختلف ترقی دهد.
 
 
امام جمعه ایلام با بیان اینکه دانشجویان با دو بال تعهد و دانش، علم و عمل پیشرفت هایی را برای کشور به ارمغان آورده اند، گفت:دشمن از پیشرفت های نظام و تحقق عملی شعار "ما می توانیم" ما می ترسد.آنچه مهم است و مورد نظر امام و رهبری است حرکت بر اساس این تفکر است.چرا که دشمن درصدد کمرنگ کردن شعار ما می توانیم در بین جوانان ماست.
 
وی افزود: خیلی از تبلیغات مسموم دشمن در داخل و خارج از کشور القاء تفکر ما نمی توانیم است.در حالیکه امام فرمود ما می توانیم و در این راستا گام های بلندی برداشته شد که در دانشگاه ها عملیاتی شد.
 
حجت الاسلام لطفی با تاکید بر اینکه بالندگی کشور مدیون تفکر بسیجی و مدیریت جهادی است، گفت:اگر ما امروز در صنایع دفاعی و موشکی و هسته ای در دنیا به قدرت رسیده ایم مرهون همین عقیده ایم.
 
وی افزود: دشمن از پیشرفت های ما بسیار عصبانی است، تخریب و تضعیف می کند پس می طلبد دانشجویان در این زمینه با تقوای اللهی و بصیرت دینی و سیاسی که خواسته امام و رهبری و ملت ایران از دانشگاهیان است، مراقب جریانات سیاسی که بدنبال سوء استفاده از شرایط هستند باشند.
 
وی به مسائلی که چند روز اخیر راجع به خودشان مطرح یود، اشاره کرد و گفت: خودروی که به عنوان نماد تجمل گرائی و اشرافیگری مطرح شده است،  سیزده سال است که از آن استفاده می شود و از دوران اصلاحات جهت مباحث امنیتی به دفتر امام جمعه داده شده است. 
 
نماینده ولی فقیه در استان ایلام با ابراز تاسف از صدور بیانیه هایی از سوی برخی دانشگاه ها گفت: برخی بدون هیچگونه تحقیق و سوالی در فضای مجازی به نشر تهمت هایی می پردازند که باید در روز قیامت پاسخگو باشند.

حجت الاسلام لطفی با بیان اینکه مراقب عرفان های کاذب باشید، تصریح کرد: از شاگردان علامه حسن زاده آملی، آیت اللله جوادی آملیو مرحوم آیت الله بهجت  بوده ام عرفانی که من در مکتب این بزرگان و امام(ره) دیده ام با عرفان های کاذب نو ظهوری که امروز عده ای از آن دم می زنند فرسنگ ها فاصله دارد. عرفان های کاذبی که امروزه برخی مطرح می کنند در مکتب امام و بزرگان دین نبوده است.
امام جمعه ایلام گفت: انتقاد پذیر هستم و باید باشم ولی با تهمت و اهانت هیچ کسی،  کنار نمی آید و صفات و عناوینی  که این فرد به بنده و جایگاه حقوقی نماینده ولی فقیه نسبت داده است اگر نتواند آن را ثابت کند، باید پاسخگو باشد.
 
حجت الاسلام لطفی با تاکید بر اینکه این توهین ها و تهمت ها اهانت به جایگاه  های منتصب به ولایت فقیه است، خاطر نشان کرد: استان ایلام از نظر مسائل اخلاقی و غیرت در سطح کشور سرآمد است و هرذگز کسی اجازه ندارد به مردمان غیور و زنان مومن و انقلابی این دیار اهانت کند.

وی افزود: این اهانت ها و توهین ها از ضد انقلاب انتظار می رود اما اینکه عده ای به عمد و کسانی نیز بصورت ناآگاهانه جایگاه های منتصب به رهبری را می کوبند دور از انتظار است.

امام جمعه ایلام گفت: 40 سالی است که علیه سنگر های نماز جمعه  تهمت می زنند و به  دنبال تخریب آنند.عده ای که ندیده و نشناخته بدون تحقیق در صحت این قضایا ورود می کنند باید در برابر این جایگاه مقدس و در فردای قیامت جوابگو باشند.


4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg9.jpg10.jpg11ک.jpg12-ک.jpgج.jpgدخ.jpgدخترا.jpgکک.jpgک3333.jpgت1.jpg

انتهای پیام/ی
 
 
 
نظرات
نام:
ایمیل:
* کد امنیتی:
* نظر: