آرشیو گفتگو
سارائی از اعزام 100نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد ایلام به راهیان نور غرب خبر داد و گفت: در این سفرها دانشجویان با فرهنگ ناب ایثار و شهادت آشنا شده و با الگو گیری از شهدای دفاع حافظ دستآوردهای انقلاب خواهند بود.
مرادی گفت: به منظور تجلیل از دانشجویان بسیجی جهادگر همایش شکوه هجرت چهرشنبه22آذر ساعت20 در سالن ابن سینادانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار می شود.
سارائی گفت: بی تردید با این اقدام سخیف ترامپ نه تنها خواب شوم سردمداران آمریکایی و رژیم صهیونیستی تعبیر نخواهد شد، بلکه با نصرت تمام آزادیخواهان جهان و یکپارچگی امت اسلام با آزادی قدس شریف، خواب مزدوران و غاصبان فلسطین عزیز به کابوس وحشتناک خشم و انتقام مسلمانان تبدیل خواهد شد.
کناریوند گفت:نوکران با جیره و مواجب اروپایی هم خرده آبروی مانده شان را نمی خواهند به پای این رییس جمهور بی چاک و دهن آمریکا بریزند، چرا که می دانند فریاد استکباری مسلمانان جهان لرزه بر دلهای آنان افکنده است که رژیمی صهیونیستی کمتر از بیست و پنج سال از عمرش نمانده است، دل بستن ندارد.
علیپور گفت:جشنواره های علمی نخبگان و شکوه هجرت که با هدف شناسایی،شکوفایی و رشد استعدادهای نخبگان بسیج دانشجویی،تجلیل از زحمات بی دریغ جهادگران دانشجو و خداقوتی به این جوانان انقلابی برگزار می شود، فرصتی جهت معرفی دانشجویان بسیجی ممتاز را در عرصه های مختلف فراهم می کند.
حجت الاسلام مالمیر گفت:مسلمانان جهان هیچگاه دست از حمایت مردم مظلوم فلسطین برنداشته و محکم پای دفاع از آنان ایستاده اند و به فرموده رهبری پایان عمر ننگین اسرائیل جنایتکار کمتر از 25 سال آینده خواهد بود. به زودی این وعده تحقق خواهد یافت، چرا که خداوند نصرت و فتح را برای مومنین قرار داده است.
میرابی گفت:دولت و وزارت امور خارجه با هماهنگ کردن کشور های اسلامی و حاکمان جهان اسلام در مورد این مسئله اقدامی حقوقی در سطح بین المللی علیه اقدامات آمریکا و اسرائیل انجام دهند و با حمایت های بی دریغ خود از ملت فلسطین و انتفاضه چهارم فرصت پیش آمده را غنیمت شمارند و یکبار برای همیشه فاتحه این رژیم جعلی را بخوانند
علیپور گفت: قدس مقدس متعلق به مسلمین جهان و غیر قابل مذاکره با استکبار است،این پایتخت لاینفک جهان اسلام قابل معامله و مذاکره نیست.همه ملت های مسلمان جهان در برابر فتنه های شیطانی آمریکایی-صهیونیستی محکم ایستاده و با وحدت مشت محکمی بر دهان یاوه گویان جهان خواهند زد.
سارائی این ادعای سخیفانه ترامپ را بخاطر شکست پی در پی استکبار جهانی در محور مقاومت و عجز و ناتوانی شان دانست و گفت: همانطور که مدافعین حریم حضرت زینب(س) با اراده ی پولادین توانستند سوریه را از لوس وجود داعش پاک کنند و ثبات و امنیت در منطقه ایجاد نمایند بار دیگر و با فرمان رهبری فلسطین را از وجود اسرائیل و استکبار پاک خواهیم کرد.
دانشجو باید دارای امید و نشاط، خلاقیت، تفکر، ابداع،اندیشه نو، فکر نو، ایده و تعهد است و همانطور که در قبل و بعد از انقلاب منشا و پدید آوردنده بسیاری از حرکت های انقلابی و اسلامی بوده و هست و امروز قطار پیشرفت جامعه در دستان دانشجو و دانشگاههاست
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|