آرشیو گفتگو
اسماعیلی گفت: امسال به حول قوه الهی حوزه دانشجویی شهرستان ایوان قصد اعزام ۲۰۰نفر دانشجو را به مناطق عملیاتی"تنگه کوشک و سومار" و "مناطق عملیاتی جنوب" را با همکاری دانشگاهای شهرستان ایوان دارد، کاروان برادران ۱۰اسفند و کاروان خواهران ۲۱اسفند عازم مناطق عملیاتی خواهند شد.
حجت الاسلام مالمیر گفت: وجود مناطق جنگی ازهیبت و جلال بسیار والایی برخوردار است که در برابر عظمت این مناطق همین بس که با اعزام مردم و بخصوص دانشجویان به آنجا رعب و وحشت عجیبی در دل دشمنان رخنه می کند زیرا که دشمن را مایوس کرده ویادآور شکست های آنان و گوشزدی برای شان است که ملت ایران پای آرمان های انقلابشان محکم ایستاده اند.
کناریوند گفت:وقتی دشمن سیل مردم را از جای جای کشور به سمت مناطق جنگی می بیند در وجودش دلهره درگیر شدن با چنین مردمی می بندد. در حقیقت راهیان نورهمچون رژه جنگی و مایه قدرت نمایی نظام اسلامی در برابر جهان سلطه است.
با همکاری جهادگران بسیجی دانشگاه فرهنگیان و علمی کاربردی ایلام2 و با حضور مسئول ناحیه بسیج دانشجویی ایلام در طرح باغ فدک، 60اصله نهال و درختان میوه؛ انگور، انجیر و بادام در روستای قلعه جوق ملکشاهی کاشته شد.
آلوس گفت:دوره تداوم طرح تربیت راویان دانشجو"شهید کاظمی"هر پنجشنبه به مدت یک روز با حضور راویان مطرح استانی در دانشگاه پیام نور ایلام برگزار می شود و در پایان اسفندماه جاری برای آموزش دوره عملی روایتگری به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می شوند.
نساری با تاکید بر اینکه دفاع مقدس هویت ملی ماست و حفظ این هویت وظیفه تک تک افراد جامعه است، گفت:روحیه انقلابی و استکبار ستیزی همان روحیه ای است که نیاز امروز جامعه ماست، روحیه ای که دیروز در شهدا بود و ما امروز با حضور در محل عروج شهدا ان را از ایشان هدیه می گیریم.
باقری با تاکید بر اینکه وحدت و همدلی ملت حماسه ساز ایران تیری بر قلب استکبار جهانی می نشاند، افزود: ما ملت قهرمان ایران درچهلمین سالگرد انقلاب با قصد قربت و به نیت شعله‌ور کردن غیظ بیشتر کفار و دشمنان اسلام در راهپیمایی یوم الله22بهمن شرکت کرده تا با تجدید میثاق باشهداء و امام شهداء قدردان انقلاب باشیم و بار دگر نقشه های شوم دشمن را خنثی کرده و به جهانیان نشان خواهیم داد که هنوز آرمان های انقلاب۵۷ را فراموش نکرده و خواستار استقلال و دوری از دخالت بیگانگان و دشمنان در امورات کشورمان هستیم و ان شاء الله مکر و حیله دشمنان ایران را به خودشان باز خواهیم گرداند
علیپور با دعوت از آحاد مردم جهت حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن، گفت:در شرایط حساس کنونی که ایادی استکبار و دشمنان داخلی نظام درصدد اند با حمایت شدید تبلیغاتی با بزک کردن چهره خود و عملیاتی ساختن راهبرد نفوذ در اراده مردم خلل وارد کنند، با حضور پر رنگ در راهپیمایی 22بهمن که روز تجدید بیعت با ارزش های انقلاب و امام است پاسخی کوبنده به یاوه گویی های آمریکا و همپيمانانش بدهند.
عامری نیا با بیان اینکه اگر شکر این انقلاب را نگوئیم کفرش را گفته ایم و اگر در جهتش گام برنداریم ناگزیر بر ضد آن عمل نموده ایم، گفت:دشمنان سعی میکنند انقلاب را از یاد مردم ببرند،در عین حال دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم می آورد. سعی میکنند امام را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست
میرابی با تاکید بر اینکه جوانان غیور این کشور تا ابدحافظ و نگهبان انقلاب خواهند بود، گفت:ما جوانان دهه چهارم انقلاب اجزه نمی دهیم خون پاک شهیدان فراموش شود و بار دیگر کشور به دست اجانب بیفتد،از انقلاب و دستآورد های آن تا پای جان حمایت میکنیم، چرخ های اقتصاد مملکت را به دست گرفته و شعار "ما می توانیم" را بیش از پیش تحقق می دهیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|