آرشیو یادداشت
اگر دولت واردات را محدود کند و در جذب بازارهای جهانی به ویژه در کشور های همسایه بکوشد و سیاست مداران نیز بجای تجملگرایی و اجرایی کردن سیاست های غربی وخارجی در بازارهای داخلی رقابت ایجاد کنند پیشرفت در معنای واقعی محقق می‌گردد.
دانشکده نفت و گاز ایلام که قرار بود به محلی برای تحصیل برای نیروهای بومی باشد تا شاید در پروژه های نفت و گاز استان مشغول به کار شوند، متاسفانه در حد یک ساختمان باقی مانده است،هر چند در طول امسال دانشکده دهلران در راستای تربیت نیروهای بومی افتتاح شد ولی متاسفانه اکثریت نیروهای بکارگرفته شده در این شرکت ها غیر بومی هستند.
امثال رضایی‌نژادها، طهرانی مقدم‌هاو ... با دست‌های خالی به بزرگ ترین و پیشرفته ترین صلاح های موشکی و ... رسیده‌اند، پس وقتی که ما در صنعت موشکی در فاصله کوتاهی به چنین موفقیت‌هایی می‌رسیم چطور نمی‌توانیم در اقتصاد، صنعت خودرو، هوایی و ریلی به موفقیت برسیم؟
توقیف روزنامه کیهان با دستور مستقیم دبیرخانه شورای امنیت ملی چنان مدعیان پوچ اندیش را به وجد آورد که فراموش کردند، این شورای امنیت ،همان شورای امنیتی است که دستور حصر سران فتنه را صادر کرده است و همچنین ممنوع التصویری رئیس دولت اصلاحات را و ...
در بحث ایده یابی و خلاقیت، مشکل تمامی افراد این است که فکر میکنند یک ایده ی خوب باید بسیار بزرگ و خاص و فرازمینی باشد تا بتوان از آن ثروت تولید کرد ، اما دقیقا برعکس ایده های ثروت آفرین، اغلب بسیار ساده و خنده دار هستند و وقتی آنها را باور خواهیم کرد که طرز تفکر و زاویه دیدمان را نسبت به آنها عوض کنیم
اتفاقات اخیر عراق نشان می‌دهد که مقتدا صدر نه در سیاست این کشور بلکه در جریان خود هم منزوی شده و حرکت او به سمت عربستان فرار به جلو بود برای فراموش کردن گذشته، ولی آنچه که مسلم است اقدام‌ مقتدا صدر با استقبال شیعیان روبه رو نخواهد شد.
تحقق جامعه ی اسلامی در گرو تشکیل دولت اسلامی است،نمی شود دستگاه های فرهنگی حکومت و دولت، تفکر غیر دینی و لیبرالی و تساهل و تسامح غربی داشته باشند و انتظار رشد اخلاق و معنویت و اسلامی شدن جامعه را داشته باشیم.
قطعا 29 اردیبهشت صحنه تاریخی دیگری از دفاع جانانه در خط مقدم انقلاب اسلامی است، فقط حواسمان باشد که شهدا و امام شهدا این انقلاب را به دست ما سپردند تا نگهبانش باشیم و آن را به فرومایگان دین فروش نسپاریپم
|< < 1 2 3 4 5 6 > >|