کد خبر: 62100 تاریخ انتشار : 1396/8/22-14:10:24

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام؛
بعضی رؤسای دانشگاه‌های ایلام شب زلزله راحت خوابیدند/ دانشجویان علوم‌ پزشکی ایلام بدون‌ وقفه به زلزله‌زدگان خدمت‌رسانی می‌کنند
عباسی رودی ضمن تشکر از معاون فرهنگی این دانشگاه و با انتقاد از برخی رؤسای دانشگاه‌ها گفت: از ارتباط‌هایی که با دانشگاه‌های دیگر گرفتیم متوجه شدیم بعضی از رؤسای دانشگاه‌های این استان به خاطر این که به کار دانشجویان رسیدگی نکنند گوشی‌های خود را خاموش کرده اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از ایلام؛ رضا عباسی‌رودی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان  ایلام، با توجه به وقوع زمین لرزه در این استان گفت:  شب گذشته به محض زمین لرزه‌ای که اتفاق افتاد بسیج دانشجویی علوم پزشکی ایلام و همچنین معاونت محترم فرهنگی دانشجویی دانشگاه دکتر جمیل صادقی فر فورا وارد عمل شده و دانشجویان را در محل های امن اسکان موقت دادند.
 
عباسی‌رودی ادامه داد: چادرهایی برای دانشجویان در شب قبل فراهم شد و سیستم‌های گرمایشی و امکاناتی که مورد نیاز دانشجویان بود، آماده شد و از لحاظ غذایی و امکانات رفاهی نیز پشتیبانی لازم صورت گرفت.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام اضافه کرد: از دیشب تاکنون دانشجویان بسیجی و معاون فرهنگی دانشجویی بدون وقفه مشغول خدمات رسانی به دانشجویان هستند.
 
وی ضمن تشکر از معاون فرهنگی این دانشگاه و با انتقاد از برخی رؤسای دانشگاه‌ها بیان کرد: از ارتباط‌هایی که با دانشگاه‌های دیگر گرفتیم متوجه شدیم بعضی از رؤسای دانشگاه‌های این استان به خاطر این که به کار دانشجویان رسیدگی نکنند گوشی‌های خود را خاموش کرده اند.
 
عباسی‌رودی افزود: دانشجویان با وجود اینکه در مضیقه اسکان، سیستم گرمایشی، پتو و... بودند مجبور شدندخود پیگیر کارها شوند.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام  اظهار داشت: معاونت فرهنگی دانشجویی این دانشگاه به همراه بسیج دانشجویی بلافاصله وارد عمل شدند و سعی کردند  دانشجویان در بهترین وضعیت ممکن به سر ببرند .
 
وی در پایان تأکید کرد: امیدواریم اینطور مسولینی که روحیه ی جهادی و خستگی ناپذیر دارند مسولیت بگیرند تا کارها بهتر انجام بگیرد امید بر آن است که مسولین سایر  دانشگاه‌ها از ایشان یاد بگیرند.
©2020 Basij Student Organization. All Rights Reserved