گروه خبری - اجتماعی
حضرت آیت الله خامنه‌ای مسئله اصلیِ امسال را نیز همچون سالهای قبل، مسئله اقتصاد و معیشت مردم خواندند و با تأکید بر «تولید ملی» به‌عنوان محور اساسی در حل مشکلات اقتصادی، افزودند: اگر تولید ملی با همت و پیگیری همگانی شتاب بگیرد، بسیاری از مشکلات معیشتی مردم و مسائل اشتغال و سرمایه‌گذاری حل خواهد شد و آسیب‌های اجتماعی کاهش زیادی خواهد یافت، بر همین اساس، نام و شعار امسال را «حمایت از کالای ایرانی» قرار داده‌ام.
جمعی از جهادگران گروه جهادی محبان علی(ع) بسیج دانشجویی و پایگاه مقاومت بسیج شهدای فرهنگیان ایلام در طرح مشترکی به صورت شبانه روزی در حال تعمیر منزل نیازمندی در حاشیه شهر ایلام هستند تا روز تحویل سال کار بازسازی آن به اتمام رسد.
دانشجویان گروه جهادی شهید زین الدین دهلران برای مدرسه ی مختلط پایه متوسطه اول در بخش زرین آباد که متاسفانه سرویس بهداشتی مشترک دارند، اقدام به ساخت دو سرویس بهداشتی جداگانه برای دانش آموزان نمودند.
امثال رضایی‌نژادها، طهرانی مقدم‌هاو ... با دست‌های خالی به بزرگ ترین و پیشرفته ترین صلاح های موشکی و ... رسیده‌اند، پس وقتی که ما در صنعت موشکی در فاصله کوتاهی به چنین موفقیت‌هایی می‌رسیم چطور نمی‌توانیم در اقتصاد، صنعت خودرو، هوایی و ریلی به موفقیت برسیم؟
نماینده اسبق ایران در ایکائو، ضمن تشریح جزئیات نحوه ردیابی مکان هواپیما با ماهواره تجسس‌ و نجات از طریق سیستم ELT، به آخرین مکالمات‌ خلبان با برج مراقبت قبل از سانحه اشاره کرد و گفت: خلبان در نزدیکی فرودگاه درخواست کاهش ارتفاع داده بود.
در اسلام حقوق اجتماعی افراد و منافع عمومی مردم بر حقوق فردی برتری دارد و در صورت تلازم بین این دو ، حقوق اجتماعی مردم و مصلحت جامعه از اولویت برخوردار است، اصل چهلم قانون اساسی نیز بر این امر تاکید دارد و بازگو میکند که «هیچکس نمیتواند اعمال حق خویش را وسیله اضرار به غیر یا تجاوز به منافع عمومی قرار دهد.»
جوانان انقلابی و مهدوی برای شانزدهمین هفته متوالی این طرح معنوی را با برپایی ایستگاه صلواتی در پارک کودک شهر ایلام به یاد مولای غریبشان اجرا و دلهای منتظران را محیا کنند تا منجی عالم از پس پرده غیبت به در آید و ندای ان المهدی یوسف زهرا (س) در جهان طنین انداز شود.
وزیر رفاه گفت: ۲۸۰۰ میلیارد تومان امسال برای افزایش پلکانی حقوق در نظر گرفتیم و برای سال آینده نیز ۳۴۰۰ میلیارد تومان اختصاص یافته است که این افزایش ادامه می‌یابد.
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: براساس تصمیم این هیأت، کلیات لایحه بودجه بار دیگر پس از سخنرانی سخنگوی کمیسیون تلفیق و سه مخالف و سه موافق در صحن مجلس، به رأی گذاشته می‌شود.
فرمانده قرارگاه بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه گفت: برای کمک به اسکان دائم زلزله زدگان اعلام آمادگی کرده و منتظر پاسخ هستیم.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|