گروه خبری - سیاسی
علیپور گفت: تاریخ بارها نشان داده که آمریکا غیرقابل اعتماد است، مذاکره با دشمن و مسئله برجام بزرگترین اشتباه استراتژیک دولتمردان ما بود دولت و مجلس باید با طرح برنامه هایی زمینه ی بازگشت ایران به فناوری های هسته ای در دوران قبل از برجام را فراهم نماید.
جشنواره حرکت که جشنواره ایست برای(شکوفایی استعدادهای شگرف جوان خلاق و اندیشمند ایرانی)با تاکید بر(هم افزایی، تکثیر ایده های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن های علمی دانشجویی) در حالی در دانشگاه ایلام برگزار می شود. که رقص، پایکوبی، اختلاط و برنامه های غیر علمی برخی غرفه های علمی و سمت و سوی کلی جشنواره را رنگ و لعاب دیگری بخشیده است.
نشست شورای استانی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و هیأت رئیسه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان در دانشگاه ایلام برگزار شد.
مردم با خرید کالای ایرانی و مسئولان با جلوگیری از ورود کالایی که مشابه ایرانی آن وجود دارد و مقابله با واردات بی رویه و قاچاق میتوانند این حمایت را انجام دهند و همه کمک کنند که استفاده از کالای ایرانی به یک فرهنگ تبدیل شود که نتیجه ی آن اجرای اقتصاد مقاومتی و پیروزی در جنگ اقتصادی امروز است.
همزمان با ولادت مولای متقیان علیه السلام گروه جهادی شهید غیوری زاده دانشگاه آزاد ایلام با حمایت جمعیت امام حسن(ع)در طرح عیدانه اقدام به توزیع 60 بسته مواد غذایی و 50 بسته اقلام ضروری دانش آموزان محروم در حاشیه شهر ایلام نمودند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای مسئله اصلیِ امسال را نیز همچون سالهای قبل، مسئله اقتصاد و معیشت مردم خواندند و با تأکید بر «تولید ملی» به‌عنوان محور اساسی در حل مشکلات اقتصادی، افزودند: اگر تولید ملی با همت و پیگیری همگانی شتاب بگیرد، بسیاری از مشکلات معیشتی مردم و مسائل اشتغال و سرمایه‌گذاری حل خواهد شد و آسیب‌های اجتماعی کاهش زیادی خواهد یافت، بر همین اساس، نام و شعار امسال را «حمایت از کالای ایرانی» قرار داده‌ام.
زوج جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دهلران نوروز امسال را در کنار مردم روستا بودند و با اهداء 40 دست لباس و لوازم التحریر به کودکان این مناطق سال جهادی دیگری را آغاز کردند
به مناسبت آغاز سال نو بسیجیان گروه جهادی محبان علی(ع)بسیج دانشجویی استان ایلام با پاکسازی طبیعت به استقبال بهار رفتند.
مرادی گفت: علاوه بر کاشت درختان مثمر در حاشیه شهر، این گروه جهادی در تعطیلات نوروز به مدت ده روز اقدام به بازسازی منزل نیازمندی در حاشیه شهر ایلام می کنند.
احمدیان گفت: 40 نفر از دانشجومعلمان جهادگر ایلامی در اردو جهادی فرهنگی به مدت ده روز در ایام نوروز به مردم و دانش آموزان بخش محروم هلیلان خدمات آموزشی و فرهنگی ارائه می دهند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|