گروه خبری - فرهنگی
مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی ایلام گفت: آزمون ورودی دوره طرح ولایت کشوری و خط امام(ره) استانی ایلام با حضور بیش از 100 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های ایلام ظهر دیروز در نمازخانه دانشگاه آزاد ایلام برگزارشد.
جشنواره حرکت که جشنواره ایست برای(شکوفایی استعدادهای شگرف جوان خلاق و اندیشمند ایرانی)با تاکید بر(هم افزایی، تکثیر ایده های خلاق و ایجاد انگیزه و نشاط در انجمن های علمی دانشجویی) در حالی در دانشگاه ایلام برگزار می شود. که رقص، پایکوبی، اختلاط و برنامه های غیر علمی برخی غرفه های علمی و سمت و سوی کلی جشنواره را رنگ و لعاب دیگری بخشیده است.
نشست شورای استانی با حضور نماینده ولی فقیه در استان، مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و هیأت رئیسه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان در دانشگاه ایلام برگزار شد.
مردم با خرید کالای ایرانی و مسئولان با جلوگیری از ورود کالایی که مشابه ایرانی آن وجود دارد و مقابله با واردات بی رویه و قاچاق میتوانند این حمایت را انجام دهند و همه کمک کنند که استفاده از کالای ایرانی به یک فرهنگ تبدیل شود که نتیجه ی آن اجرای اقتصاد مقاومتی و پیروزی در جنگ اقتصادی امروز است.
همزمان با ولادت مولای متقیان علیه السلام گروه جهادی شهید غیوری زاده دانشگاه آزاد ایلام با حمایت جمعیت امام حسن(ع)در طرح عیدانه اقدام به توزیع 60 بسته مواد غذایی و 50 بسته اقلام ضروری دانش آموزان محروم در حاشیه شهر ایلام نمودند.
زوج جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دهلران نوروز امسال را در کنار مردم روستا بودند و با اهداء 40 دست لباس و لوازم التحریر به کودکان این مناطق سال جهادی دیگری را آغاز کردند
به مناسبت آغاز سال نو بسیجیان گروه جهادی محبان علی(ع)بسیج دانشجویی استان ایلام با پاکسازی طبیعت به استقبال بهار رفتند.
مرادی گفت: علاوه بر کاشت درختان مثمر در حاشیه شهر، این گروه جهادی در تعطیلات نوروز به مدت ده روز اقدام به بازسازی منزل نیازمندی در حاشیه شهر ایلام می کنند.
50 نفر از دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی ایلام در اردو سه روزه خود در حال بازدید از یادمان های دفاع مقدس در جنوب کشور هستند.
مسئول اردو جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دهلران گفت: 60 نفر از جهادگران دانشگاه آزاد دهلران در ایام نوروز به مدت ده روز به مردم محروم در سه روستای تم تم آب، گلسيري و حاضرميل شهرستان دهلران خدمات فرهنگی ارائه می دهند.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|