گروه خبری - کشاورزی
مسئول تربیت و آموزش بسیج دانشجویی ایلام گفت: آزمون ورودی دوره طرح ولایت کشوری و خط امام(ره) استانی ایلام با حضور بیش از 100 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های ایلام ظهر دیروز در نمازخانه دانشگاه آزاد ایلام برگزارشد.
علیپور گفت: تاریخ بارها نشان داده که آمریکا غیرقابل اعتماد است، مذاکره با دشمن و مسئله برجام بزرگترین اشتباه استراتژیک دولتمردان ما بود دولت و مجلس باید با طرح برنامه هایی زمینه ی بازگشت ایران به فناوری های هسته ای در دوران قبل از برجام را فراهم نماید.
همزمان با ولادت مولای متقیان علیه السلام گروه جهادی شهید غیوری زاده دانشگاه آزاد ایلام با حمایت جمعیت امام حسن(ع)در طرح عیدانه اقدام به توزیع 60 بسته مواد غذایی و 50 بسته اقلام ضروری دانش آموزان محروم در حاشیه شهر ایلام نمودند.
زوج جهادگر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد دهلران نوروز امسال را در کنار مردم روستا بودند و با اهداء 40 دست لباس و لوازم التحریر به کودکان این مناطق سال جهادی دیگری را آغاز کردند
مرادی گفت: علاوه بر کاشت درختان مثمر در حاشیه شهر، این گروه جهادی در تعطیلات نوروز به مدت ده روز اقدام به بازسازی منزل نیازمندی در حاشیه شهر ایلام می کنند.
مهدوی گفت: 50 نفر از جهادگران بسیج دانشجویی پیام نور ایوان، از 5 اسفند به مدت ده روز به ساخت دو سرویس بهداشتی و حمام برای دو خانواده مستمند در روستاهای خوران و فرزگه شهرستان ایوان مشغول خدمت رسانی هستند
احمدیان گفت: صبح امروز یک کاروان از دانشجومعلمان بسیجی پس از تجدید عهد با شهدا گمنام عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.
اسماعیلی گفت: امسال به حول قوه الهی حوزه دانشجویی شهرستان ایوان قصد اعزام ۲۰۰نفر دانشجو را به مناطق عملیاتی"تنگه کوشک و سومار" و "مناطق عملیاتی جنوب" را با همکاری دانشگاهای شهرستان ایوان دارد، کاروان برادران ۱۰اسفند و کاروان خواهران ۲۱اسفند عازم مناطق عملیاتی خواهند شد.
حجت الاسلام مالمیر گفت: وجود مناطق جنگی ازهیبت و جلال بسیار والایی برخوردار است که در برابر عظمت این مناطق همین بس که با اعزام مردم و بخصوص دانشجویان به آنجا رعب و وحشت عجیبی در دل دشمنان رخنه می کند زیرا که دشمن را مایوس کرده ویادآور شکست های آنان و گوشزدی برای شان است که ملت ایران پای آرمان های انقلابشان محکم ایستاده اند.
کناریوند گفت:وقتی دشمن سیل مردم را از جای جای کشور به سمت مناطق جنگی می بیند در وجودش دلهره درگیر شدن با چنین مردمی می بندد. در حقیقت راهیان نورهمچون رژه جنگی و مایه قدرت نمایی نظام اسلامی در برابر جهان سلطه است.
|< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10... > >|